REZERVUJTE SI VIDEOHOVOR S PREDAJCOM

Sme tu pre vás naďalej

Mám záujem

Aktuality / 28. 01. 2021

3D prehliadka vzorových bytov

Naše vzorové byty sú veľkým pomocníkom nie len pri výbere bytu, ale sú taktiež veľkou inšpiráciou pre nových obyvateľov. V čase, kedy nie je možné dohodnúť si obhliadku bytu osobne, prinášame vám možnosť virtuálnej prehliadky našich vzorových bytov. Môžete tak z pohodlia domova navštíviť váš budúci domov a predstaviť si, ako by mohla vyzerať vaša vysnívaná domácnosť.

Trojizbový vzorový byt je prijemný svojou rozlohou a poskytuje jedinečný priestor pre rodinu.

Dômyselné dispozičné riešenie minimalizuje hluché miesta bytu a otvára priestor pre užitočné úložné priestory. Použitím väčších okien sa byt stáva nádherným svetlým miesto pre život. Slnečné lúče si môžete vychutnať nie len za oknami, ale aj na priestrannej terase a v krásne zelenej predzáhradke. Inšpiráciu poskytuje dômyselne navrhnutá kuchyňa, nádherne hravá detská izba či útulná spálňa v prijemných farbách.

Prezrite si trojizbový byt v 3D

Dvojizbový byt prezentuje kompaktné riešenie otvorenej obývačky s kuchyňou a samostatným wc.

Premyslené dispozičné riešenie bytu minimalizuje hluché miesta a vytvára tak ideálny priestory pre úložné priestory. Väčšie okná dodávajú interiéru prijemné  presvetlenie v každom ročnom období. Priestranná chodba komfortne pojme aj väčšiu návštevu. V lete určite poteší posedenie na vzdušnom balkóne.
Inspiráciou určite bude aj samostatný návrh riešenia nábytku, doplnkov a použitie príjemných farieb.

Prezrite si dvojizbový byt v 3D

Páčil sa vám tento článok?

Zdieľajte ho s priateľmi.