Aktuality / 31. 05. 2016

AKÉ BOLI ZELENÉ DNI V ARBORII?

Počas predĺženého víkendu od 27. do 29. mája sa každému oplatilo navštíviť Arboria Park. Či ste sa prišli oboznámiť s najnovšou ponukou bytov alebo zobrali svoje deti zabaviť sa do zeleného parku, určite ste si prišli na svoje.

Hlavnou udalosťou v Arborii bolo spustenie predpredaja bytov v už štvrtom bytovom dome. A práve v znamení Arborie Zelená sa niesla celá akcia od piatku až do nedele.

Návštevníkom sme pripravili výstavu vizualizácií nového bytového domu, obzrieť ste si mohli aj vystavený 3D model Zelenej. Nechýbali materiály s pôdorysmi bytov, ktoré teraz môžete kúpiť za výnimočne výhodné predpredajové ceny.

Záujemci o dobré, moderné bývanie sa mohli stretnúť s tímom našich predajcov. Tí ich previedli areálom Arborie, dokonca sa spolu prešli stavbou Arborie Východná. Návštevníci sa takto mohli zoznámiť s procesom výstavby.

Najväčší záujem o najvýhodnejšie bývanie v Trnave prejavili mladí ľudia. Často prichádzali ruka v ruke, niekedy s nimi prišli aj ich skúsení a zvedaví rodičia. Sme presvedčení, že ich očakávania sme nesklamali.

Najčastejšie k nám zavítali rodiny spolu so svojimi deťmi. Tie sa tu dosýta vyšantili na trampolíne alebo skákacom hrade. Spoznali aj kvalitné detské ihriská Arborie a možno si tu našli nových kamarátov. Energiu si mohli doplniť osviežujúcim zdravým smoothie, ktoré si namiešali na mixéri pripojenom na bicykel.

Vďaka všetkým návštevníkom mali Zelené dni Arborie príjemnú rodinnú a susedskú atmosféru. Už teraz sa tešíme na ďalšie Dni Arborie, keď vás radi uvidíme opäť. 🙂

Páčil sa vám tento článok?

Zdieľajte ho s priateľmi.

Mám záujem