Aktuality / 15. 06. 2017

ARBORIA MESAČNÁ V PREDAJI ZA UVÁDZACIE CENY!

Mimoriadne úspešný trnavský projekt Arboria Park je už v polovici výstavby a pri tej príležitosti developer, spoločnosť Lucron Development predstavil ďalšiu etapu Arborie, bytový dom Arboria Mesačná. Situovaný je za práve rastúcou Arboriou Zelená. Využite špeciálne uvádzacie ceny, ktoré sú časovo obmedzené.

Arboria Mesačná ponúkne svojim spokojným susedom vnútroblok otvorený smerom na juhozápad, priamo do slnkom zaliateho verejného parku. Mesačná bude mať veľké okná s trojsklom so zníženým parapetom. Pre záujemcov milujúcich veľké, otvorené priestory je tiež pripravených niekoľko veľkoryso naprojektovaných bytov, ktoré uspokoja požiadavky aj tých najnáročnejších obyvateľov. Na ploche vyše 8 200 m2vyrastie spolu 163 bytov a aj v Arborii Mesačná si svoj domov nájdu tak jednotlivci, ako páry či celé rodiny.

Na Mesačnej je k dispozícii šestnásť jednoizbových, 78 dvojizbových, 59 trojizbových a desať štvorizbových bytov za mimoriadne výhodné predpredajové ceny.

Pre viac informácií kontaktujte našich predajcov!

Kúpa bytu v predpredaji má pritom niekoľko skvelých výhod. „V predpredaji je cena oproti trhovým výrazne nižšia. Mnoho klientov sa preto, okrem kúpy svojho bytu, zamýšľa aj nad investičnými možnosťami,“ vysvetľuje Martina Slamková, špecialistka na projektové financovanie spoločnosti Lucron. Po kolaudácii sa totiž hodnota nehnuteľnosti zvyšuje.

Ďalšou prednosťou je aj možnosť výberu. „Klient si môže vybrať z oveľa širšej ponuky, napríklad poschodie, orientáciu na svetové strany, veľkosť jednotlivých bytov. Môže sa rozhodnúť, či má záujem o byt so šatníkom, s dvomi kúpeľňami, s terasou, lodžiou alebo s predzáhradkou. Tiež si môže vybrať zo širokej ponuky štandardov ako parkety, dvere, kúpeľne. Aj to sú faktory, ktoré môžu na trhu zaujímavo zvýšiť cenu vašej nehnuteľnosti,“ dodáva.

Samozrejme, aj Mesačná je obklopená krásnym, až trojhektárovým parkom a zeleň sa v najbližšom okolí domu rozrastie na viac ako 3 500 m2. V Arborii nechýbajú ani detské ihriská a pribudnú aj športoviská. Obávať sa nemusia ani motoristi, spoločnosť Lucron Development pre nich naprojektovala 192 stojísk v podzemnej garáži a priamo v okolí domu sa bude nachádzať ďalších 27 parkovacích miest.

Arboria Park je už dnes moderná mestská štvrť na skvelom mieste. Dostatočne ďaleko od hluku mesta a zároveň na dosah ku kompletnej občianskej vybavenosti s výborným napojením na centrum aj na obchvat mesta. Arboria vytvára samostatný urbánny priestor, obytnú zónu 21. storočia s ponukou všetkého, čo patrí k dobrému bývaniu.

Páčil sa vám tento článok?

Zdieľajte ho s priateľmi.

Mám záujem