Aktuality / 27. 05. 2016

ARBORIA ZELENÁ JE TU!

Ponuka voľných bytov v Arborii sa rozrastá. Po úspešnom predpredaji bytov v bytovom dome Arboria Východná, z ktorej je dnes predaných už viac ako 60%, spúšťame predaj už v poradí štvrtom bytovom dome. Výstavba Arborie Zelená začne už toto leto a určite si vás získa svojimi mimoriadne výhodnými cenami.

Vo vysokých nárokoch sme nepoľavili ani pri dome Arboria Zelená. Je iba na vás, aký byt si vyberiete. Mladí určite ocenia jednoizbové a dvojizbové byty, ktoré zožali veľký úspech aj u starších ročníkov. Spravte si pohodlný dôchodok v novučičkom byte, ktorý je aj investíciou do budúcnosti pre vaše deti.

Na prázno neostanú ani rodiny, ktoré čakajú prírastok, prípadne sa už tešia, ako v novom domove budú vidieť vyrastať svoje ratolesti. K dispozícii sú totiž aj trojizbové a 3,5-izbové byty.

Zabudnite aj na problém s parkovaním. Pred vašim domom vás vždy bude čakať voľné miesto. Skvelo je vyriešené aj dopravné napojenie cez nový trnavský obchvat na diaľnicu do Bratislavy, Žiliny aj Banskej Bystrice.

DOSTUPNÉ FINANCOVANIE

Vieme, že mnohé rodiny práve nedisponujú veľkou finančnou hotovosťou na kúpu bytu. Aj preto určite oceníte výhodné ceny, ktoré Arboria ponúka. Ak si prerátate náklady vo vašom starom byte s ponukou v Arborii, tak zistíte, že ročne môžete ušetriť aj tisíc eur. A to už je celkom pekná letná rodinná dovolenka. Čo poviete?

Úplnou samozrejmosťou je aj naše poradenstvo v oblasti vášho finančného zabezpečenia. Naši kolegovia vám radi a ochotne pomôžu s vybavovaním hypotéky. Neváhajte sa na nás obrátiť a zverte vaše starosti do našich rúk.

NOVINKA: ŠTARTOVACIE BYTY PRE MLADÝCH

Prečo utrácať za prenájom, keď ho v pohode môžete vymeniť za vlastný byt? Vďaka širokej ponuke 1 a 1,5-izbových bytov v Arboria Parku a štátnemu príspevku, na ktorý máte nárok, bude už vaše prvé samostatné bývanie skutočne na úrovni. Navyše, vo výhodnom predpredaji teraz kúpite byt v Arborii ešte lacnejšie.

DOHODNITE SI STRETNUTIE

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, radi sa s vami stretneme. Napríklad v našom novom predajnom mieste priamo v Arboria Parku.

Páčil sa vám tento článok?

Zdieľajte ho s priateľmi.

Mám záujem