Aktuality / 28. 10. 2016

ARBORIA ZELENÁ JE V PREDAJI UŽ CELÁ. KÚPTE TERAZ A UŠETRITE!

Vysoký dopyt po bytoch v Arborii neutícha a mimoriadne úspešný predpredaj pokračuje. Po bytovom dome Arboria Východná, v ktorom má svojho majiteľa už viac ako 90 % bytov, sme spustili počas leta predpredaj v prvej časti  Arborie Zelená. O byty vo štvrtom bytovom dome je obdobný záujem a preto vám s radosťou oznamujeme, že spúšťame predaj aj v druhej časti bytového domu.

Vysoké nároky ostávajú pre nás aj naďalej štandardom a tak iba na vás záleží, ktorý byt si zo širokej ponuky vyberiete. Ale poponáhľajte sa, lebo čím skôr prídete, tým budete mať viac možností.

Mladí určite ocenia jednoizbové a dvojizbové byty, ktoré zožali veľký úspech aj u seniorov. Veď kto by odolal pohodlnému dôchodku s nižšími nákladmi v novom byte s predzáhradkou, ktorý je investíciou do budúcnosti aj pre vaše deti.

Naprázdno neostanú ani rodiny, ktoré čakajú prírastok, prípadne sa už tešia, ako v novom domove budú vidieť vyrastať svoje ratolesti. K dispozícii sú totiž aj priestranné trojizbové a luxusné až štvorizbové byty s nádhernými terasami a pôsobivým výhľadom na Trnavu.

Večný problém s parkovaním? U nás na to môžete pokojne zabudnúť. A pred vaším domom vás vždy bude čakať voľné miesto. Skvelo je vyriešené aj dopravné napojenie cez nový trnavský obchvat na diaľnicu do Bratislavy, Žiliny aj Banskej Bystrice.

Naši kolegovia vám radi a ochotne pomôžu aj s vybavovaním hypotéky za mimoriadne výhodných podmienok len pre našich klientov. Neváhajte a obráťte sa na nás. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, radi sa s vami stretneme v našom predajnom mieste priamo v Arboria Parku.

Páčil sa vám tento článok?

Zdieľajte ho s priateľmi.

Mám záujem