Detail bytu

3 izbový byt, 2. podlažie, bytový dom A/B, Súhvezdná

Číslo bytu: B207
Stav: Rezervovaný byt
Kolaudácia: Jeseň 2021
Počet izieb: 3
Podlažie: 2
Celková výmera: 89.74 m2
Výmera interiéru: 73.81 m2
Výmera interiéru: 73.81 m2
Balkón: 15.93 m2
Celková výmera: 89.74 m2
Protipožiarne vstupné dvere

Užívajte si v Arborii pocit bezpečia. Ten vám poskytnú bezpečnostné protipožiarne dvere a zárubne testované v akreditovaných skúšobniach. Navyše, v prípade zabuchnutia máte k dispozícii NONSTOP linku.

Dizajnové interiérové dvere

Interiérové dvere majú zásadný význam pre dotvorenie vnútorného prostredia každého bytu. Množstvo moderných dekorov a farebných vyhotovení je zárukou uspokojenia individuálnych potrieb každého klienta. Sú ľahké na údržbu a odolné proti oderu či poliatiu kvapalinami. Navyše, vďaka kvalitnému materiálu dverí a zárubní dobre vyzerajú.

Vysokokvalitné okná

Vo vašom novom byte nájdete aj kvalitné okná, ktoré sú praktické na manipuláciu a jednoduché na údržbu. Navyše, vďaka svojim izolačným vlastnostiam zlepšujú zateplenie bytu a bránia roseniu okien.

Veľkoformátové podlahy

Podlahy prvotriednej kvality a dizajnu. Lamely šírky až 192 mm a presné spájanie drážky zdôrazňujú dizajn dekorov a kvalitu vyhotovenia podlahy. A čo je najlepšie, vzhľad podlahy si môžete vybrať sami.

Dlažba a obklady

Nadčasový dizajn a vzhľad prírodných materiálov. Dlažba a obklady podľa návrhov top dizajnového štúdia dodajú vašej kúpeľni pocit svetovej klasiky.

Dizajnové batérie

Pocit komfortu môžete zažiť aj v kúpeľni. Ten vám prinesú dizajnové kúpeľňové batérie. Okrem svetoznámeho dizajnu ich charakterizuje funkčnosť a dlhotrvajúca kvalita.

Moderné výťahy

Rýchlo, ticho a komfortne vás výťah vyvezie až k dverám bytu. Výťahy v Arboria sú synonymom nielen kvality a dizajnu, ale aj vysokej bezpečnosti.

Garancia developera

Vyhradzujeme si právo na zmenu vybavenia bytu a zároveň vám garantujeme, že v prípade výmeny ktorejkoľvek časti vybavenia vám ho nahradíme výrobkom porovnateľnej kvality.

1. splátka1500 EUR

Rezervačný poplatok vo výške 1 500 EUR zaplatený na základe rezervačnej zmluvy. Rezervácia platí 30 dní od podpisu a zaplatenia rezervačného poplatku.

2. splátka80 % kúpnej ceny

80 % kúpnej ceny – rezervačný poplatok do 15 dní od podpisu Zmluvy o Budúcej Zmluve.

3. splátka20 % kúpnej ceny

20 % kúpnej ceny pri nadobudnutí právoplatného kolaudačného rozhodnutia.

1.

Obhliadka novostavby

2.

Rezervácia bytu a príprava zmluvnej dokumentácie

3.

Výber financujúcej banky

4.

Kúpna zmluva a prevzatie bytu

5.

Prepis listu vlastníctva v katastri nehnuteľností