Dizajnová kuchynská linka v cene bytu

Rozhodnite sa pre bývanie v Arborii a získajte dizajnovú kuchyňu v cene bytu.

Zistiť viac

Aktuality / 06. 04. 2023

Bývajte vo väčšom už dnes so zľavou 20 000 Eur

Tak ako sa rozrastá naša zelená štvrť, rastú s nami aj obyvatelia Trnavy. Ak ste sa rozhodli pre väčší priestor na život, pripravili sme pre vás limitovanú ponuku na priestranné 4-izbové byty v skolaudovanom bytovom dome Novomestská. Na všetky 4-izbové byty ponúkame zľavu 20 000 Eur ako aj dizajnovú kuchynskú linku v cene bytu. Ušetríte tak hneď dva krát.

Väčší priestor pre život už dnes

Bytový dom Novomestská bol nedávno skolaudovaný a už dnes sa teší z nových obyvateľov. Preto viac nemusíte čakať, kým budete môcť dopriať svojej rodine potrebný komfort. Väčší priestor ponúka vždy viac možností. Otvorený priestor pre trávenie spoločného času ale aj súkromie v útulných izbách oddelene pre rodičov a deti. Samozrejme väčší byt poskytuje aj viac možností pre úložné priestory, prácu, či hru. Všetky byty majú priestranné balkóny či terasy.

Dizajnová kuchyňa v cene bytu

Kuchyňa je v rámci bytu mimoriadne dôležitý priestor. Obyvatelia v ňom trávia mnoho času pri príprave jedál, organizovaní domácnosti alebo spoločnými aktivitami. Je preto dôležité, aby tento priestor dýchal útulnosťou a zároveň bol aj funkčný. Kuchynská linka od renomovaného výrobcu ikuchyne.sk je kompletne zariadená všetkými potrebnými spotrebičmi od varnej dosky, rúry na pečenie až po digestor a chladničku. Nezabudli sme ani na drez a vodovodnú batériu.

Šetríte hneď dva krát

Ak ste s výberom bytu ešte váhali, teraz je ten správny čas. Limitovaná ponuka v sebe kombinuje zľavu 20 000 Eur a dizajnovú kuchyňu v cene bytu. Ušetrené financie tak môžete využiť napríklad na zariadenie vašej domácnosti. Dopriať rodine väčší priestor v modernej mestskej štvrti plnej zelene, nebolo nikdy jednoduchšie.

Navštívte naše predajné miesto ešte dnes a využite túto jedinečnú ponuku.

Prejsť na ponuku bytov

Páčil sa vám tento článok?

Zdieľajte ho s priateľmi.