Aktuality / 13. 11. 2017

ĎALŠIE DESIATKY BYTOV V PREDAJI! ARBORIA NAPREDUJE

Veľký záujem o byty v Arboria Parku neutícha a už dnes môžeme povedať, že ide o najúspešnejší developerský projekt v Trnave a okolí. Na situáciu s veľkým dopytom bytov v meste reaguje aj Lucron Development a do predajnej ponuky zaradil tiež druhú polovicu Arborie Mesačná.

Po Arborii Mesačná B + C, ktorá ponúka 108 bytov, je tak oddnes k dispozícii ďalších 55 bytov v Arborii Mesačná A. V ponuke tak je dovedna už 163 bytov. Klienti si pritom ešte stále môžu vyberať aj z ponuky Arborie Zelená, kde je nateraz predaných viac ako dve tretiny bytov.

Arboria Mesačná ponúkne svojim spokojným susedom vnútroblok otvorený smerom na juhozápad, priamo do slnkom zaliateho verejného parku. Mesačná bude mať veľké okná s trojsklom a so zníženým parapetom. Pre záujemcov milujúcich veľké, otvorené priestory je tiež pripravených niekoľko veľkoryso naprojektovaných bytov, ktoré uspokoja požiadavky aj tých najnáročnejších obyvateľov. V Arborii Mesačná si domov nájdu tak jednotlivci, ako páry či celé rodiny.

Pre viac informácií kontaktujte našich predajcov!

Na Mesačnej je k dispozícii šestnásť jednoizbových, 78 dvojizbových, 59 trojizbových a desať štvorizbových bytov za mimoriadne výhodné predpredajové ceny, ktoré sú oproti trhovým výrazne nižšie. Kúpa bytu v predpredaji má pritom niekoľko ďalších skvelých výhod. Vybrať si môžete z oveľa širšej ponuky, rozhodnúť sa pre poschodie, orientáciu na svetové strany, veľkosť jednotlivých bytov aj s ohľadom na to, či preferujete byt napríklad s dvomi kúpeľňami, s terasou, lodžiou alebo s predzáhradkou.

Páčil sa vám tento článok?

Zdieľajte ho s priateľmi.

Mám záujem