Developer

LUCRON Development

LUCRON Development a. s. je dcérskou spoločnosťou dvoch luxemburských spoločností – Ikodomos Holding a Promobe Finance.

Vďaka silnému finančnému zázemiu, kvalitným dodávateľom a profesionálom patriacim medzi našich zamestnancov sme už viac ako 10 rokov spoľahlivým a stabilným developerom.

Kde nájdete naše projekty?

Za viac ako 25 rokov sme zrealizovali desiatky rezidenčných, kancelárskych a komerčných projektov vo viacerých krajinách sveta.

Hodnoty, na ktorých staviame

Stabilita

Sme dcérska spoločnosť dlhoročných lídrov v oblasti nehnuteľností v Luxembursku. O finančnej sile a stabilite svedčí množstvo úspešných projektov a zázemie globálnej skupiny The Genii Capital, ktorá okrem iných zastrešuje aj tím F1 „Lotus F1 Team“.

Zodpovednosť

Záleží nám na potrebách verejnosti a dbáme o životné prostredie. Dobrú povesť si neustále budujeme zodpovedným prístupom ku klientom aj k externým partnerom.

Kvalita

Profesionálny tím zamestnancov je naším najdôležitejším aktívom. Kvalitná práca každého z tímu sa odráža na výsledkoch všetkých projektov na Slovensku.

Vysoký štandard našich projektov

Na Slovensko prinášame kvalitnú výstavbu európskej úrovne napĺňajúcu predstavy o modernom, funkčnom a účelnom bývaní.

Okrem kvalitnej budovy sme sa snažili vytvoriť atraktívny verejný priestor a okolie budovy a tak vytvoriť priestor pre kvalitný život obyvateľov. Umiestnenia našich projektov sú plánované v najlepších lokalitách alebo na miestach so silným rozvojovým potenciálom.

 

Najvýznamnejšie projekty na Slovensku

Rezidencia jaskový rad

Exkluzívna nehnuteľnosť, ktorá svojim obyvateľom poskytuje nadštandardné bývanie a komfort v lukratívnej lokalite s panoramatickým výhľadom na Bratislavu.

www.jaskovyrad.sk

Malé krasňany

Nová rezidenčná štvrť v bratislavskej mestskej časti Krasňany ponúka bývanie v priestranných bytoch na úpätí Malých Karpát.

www.malekrasnany.sk

Edenpark

Rozsiahly a moderný polyfunkčný bytový komplex v blízkosti Štrkoveckého jazera, nachádzajúci sa na Drieňovej ulici v Bratislave, v krásnej lokalite Ružinova.

www.edenpark.sk

Naše projekty vo svete

Arboria differdange

Unikátny rezidenčný projekt v centre luxemburského mesta Differdange, ktorý priniesol do mesta novú zónu plnú zelene a stromov.

www.arboria.lu

1on1

Moderná kancelárska budova priamo v centre Luxemburg City ponúka svojim nájomcom komfort, bezpečnosť a prestížnu adresu.

www.1on1.lu

Charlie Chaplin Museum

Múzeum jednej z najvýznamnejších osobností filmu priamo na brehu Ženevského jazera vo Švajčiarsku. Na ploche 4500 m2 privíta ročne viac ako 300 000 návštevníkov.

www.manoirdeban.com

Zistite o Lucrone viac

Pre viac informácií o spoločnosti LUCRON DEVELOPMENT navštívte našu korporátnu webstránku www.lucron.sk

Chcem vedieť viac
© Copyright 2015 LUCRON DEVELOPMENT a. s.. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×