Developer

Meníme tváre miest po celom svete a od roku 2005 aj na Slovensku. Podľa rebríčka týždenníka TREND sme sa v roku 2017 stali tretím najväčším rezidenčným developerom na Slovensku.

Lucron spolupracuje s tými najlepšími architektmi, dizajnérmi, stavebníkmi a dodávateľmi a vytvára moderné, elegantné a kvalitné bývanie európskej triedy. Špecializáciou Lucronu sú veľké najmä rezidenčné developerské projekty a tvorba ucelených urbanistických celkov. Sústreďujeme sa na budovanie celých území s dôrazom na moderný a prívetivý urbanizmus, životné prostredie, moderné technológie a atraktívne verejné priestory. Spoločnosť Lucron podporuje aj sociálne programy miestnych komunít, v ktorých spoločnosť pôsobí.

Naše
hodnoty

01

Stabilita

O finančnej sile a stabilite svedčí množstvo projektov, ako aj zázemie spoločnosti. Akcionárom Lucron Group je dlhoročný líder na trhu s nehnuteľnosťami v Luxembursku, spoločnosť Ikodomos Holding, ktorej majiteľom je rodina Erica Luxa.

02

Zodpovednosť

Sme spoločensky zodpovednou firmou. Realizujeme aj projekty zamerané na ochranu kultúrneho dedičstva a podporujeme ekológiu. Dobrú povesť si neustále budujeme aj zodpovedným prístupom ku klientom, dodávateľom a externým partnerom.

03

Kvalita

Na Slovensko prinášame kvalitnú výstavbu európskej úrovne. Vytvárame atraktívny a funkčný priestor s cieľom zvyšovať kvalitu života. Umiestnenia našich projektov sú plánované v najlepších lokalitách alebo na miestach so silným rozvojovým potenciálom.

04

Tradícia

Sme jedna z najúspešnejších spoločností nielen na Slovensku. Cítime zodpovednosť voči našim klientom, spolupracovníkom či občanom a dôležitý je pre nás odkaz pre budúce generácie. Preto staviame nielen nové budovy, ale podporujeme i rekonštrukcie historických stavieb, aby sa zachovala diverzita a kultúrne dedičstvo.

Naše projekty
na Slovensku

Naše projekty sú plánované v najlepších lokalitách alebo na miestach so silným rozvojovým potenciálom predovšetkým v Trnave a Bratislave. Vďaka pribúdajúcim projektom vytvárame nové pracovné miesta pri samotnej výstavbe, tak aj po dokončení stavieb v retailových priestoroch a v servisných službách.

Naše projekty
vo svete

10 Charlotte

Luxembourg

1 Boulevard Royal

1 boulevard Royal Luxembourg

Hôtel de la Source

22 route du Circuit Spa-Francorchamps

Aurea

4 place Marie-Paule Molitor-Peffer

Les Hauts de Senningen

Route de Trèves Senningen

Cloche d’Or

10 rue Henri Schnadt Cloche d'or

Dohodnite si stretnutie

Príďte sa presvedčiť osobne. Vyplňte formulár a zvoľte si preferovaný dátum a čas stretnutia. Náš predajca vás bude následne kontaktovať s potvrdením termínu.

Odoslaním tohto formulára dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov pre potreby spoločnosti. Tieto údaje nebudú poskytnuté žiadnym tretím osobám.