Dizajnová kuchynská linka v cene bytu

Rozhodnite sa pre bývanie v Arborii a získajte dizajnovú kuchyňu v cene bytu.

Zistiť viac

Developer

Meníme tváre miest po celom svete a od roku 2005 aj na Slovensku. Podľa rebríčka týždenníka TREND sme sa v roku 2017 stali tretím najväčším rezidenčným developerom na Slovensku.

Lucron spolupracuje s tými najlepšími architektmi, dizajnérmi, stavebníkmi a dodávateľmi a vytvára moderné, elegantné a kvalitné bývanie európskej triedy. Špecializáciou Lucronu sú veľké najmä rezidenčné developerské projekty a tvorba ucelených urbanistických celkov. Sústreďujeme sa na budovanie celých území s dôrazom na moderný a prívetivý urbanizmus, životné prostredie, moderné technológie a atraktívne verejné priestory. Spoločnosť Lucron podporuje aj sociálne programy miestnych komunít, v ktorých spoločnosť pôsobí.

Naše
hodnoty

01

Zodpovednosť

Sme spoločensky zodpovednou firmou. Záleží nám nielen na kvalitnej architektúre, ale aj na verejných priestranstvách. Preto pri všetkých našich projektoch pristupujeme proaktívne ku komunikácii s laickou, ako aj odbornou verejnosťou a s miestnou samosprávou.

02

Udržateľnosť

Na Slovensko prinášame výstavbu európskej úrovne, ktorá spĺňa predstavy o modernom, funkčnom a účelnom bývaní. Kladieme dôraz na výber kvalitných materiálov, energetickú úsporu a na vytváranie atraktívneho verejného priestoru. Neustále hľadáme nové riešenia, ako zlepšovať bývanie a životný priestor.

03

Stabilita

O finančnej sile a stabilite svedčí množstvo úspešných rozbehnutých a dokončených projektov, ako aj zázemie spoločnosti. Akcionárom Lucron Group je dlhoročný líder na trhu s nehnuteľnosťami v Luxembursku, spoločnosť iko real estate.

04

Tradícia

V developerskom segmente máme dlhoročnú tradíciu. Do portfólia našej skupiny patria viaceré úspešné projekty na Slovensku aj v zahraničí. Roky skúseností s rozvojom miest a spolupráca s renomovanými partnermi nám umožňujú prinášať inovatívne, trvácne a atraktívne riešenia v každom projekte.

Naše projekty
na Slovensku

Naše projekty sú plánované v najlepších lokalitách alebo na miestach so silným rozvojovým potenciálom predovšetkým v Trnave a Bratislave. Vďaka pribúdajúcim projektom vytvárame nové pracovné miesta pri samotnej výstavbe, tak aj po dokončení stavieb v retailových priestoroch a v servisných službách.

Naše projekty
vo svete

10 Charlotte

Luxembourg

1 Boulevard Royal

1 boulevard Royal Luxembourg

Hôtel de la Source

22 route du Circuit Spa-Francorchamps

Aurea

4 place Marie-Paule Molitor-Peffer

Cloche d’Or

10 rue Henri Schnadt Cloche d'or

Dohodnite si stretnutie

Príďte sa presvedčiť osobne. Vyplňte formulár a zvoľte si preferovaný dátum a čas stretnutia. Náš predajca vás bude následne kontaktovať s potvrdením termínu.

Odoslaním tohto formulára dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov pre potreby spoločnosti. Tieto údaje nebudú poskytnuté žiadnym tretím osobám.