DIZAJNÉRKA: Rôznorodosť robí z Arborie atraktívne bývanie

Veľkým lákadlom v Arboria Parku je vzorový byt, ku ktorému pribudol ďalší. Aj ten sa stretol s obdobným, veľkým záujmom. Za jeho návrhom, ako aj samotnou realizáciou, stojí rovnako ako pri prvom byte bytová dizajnérka Beata Hajdu Böhmová zo štúdia Dot design.

Moderná mestská štvrť v pokojnej lokalite s množstvom zelene, ktorá svojim obyvateľom prináša komunitný štýl bývania v priestranných bytoch s nadštandardným vybavením na dosah ku kompletnej občianskej vybavenosti. To je Arboria Park. Ku kvalitnému a pohodlnému bývaniu však neodmysliteľne patrí aj útulné a štýlové zariadenie bytov.

Bytová dizajnérka Beata Hajdu Böhmová práve preto nezvolila pri zariaďovaní už druhého vzorového bytu extravagantnosť, ale chcela vytvoriť príjemné bývanie dostupné pre čo najväčšiu skupinu, tentokrát mladších ľudí.

„Druhý vzorový byt som vytvárala pre mladého aktívneho muža, prípadne pre mladý bezdetný pár. Tomu som prispôsobila aj zariadenie a navrhla som ho v industriálnom štýle,“ vysvetľuje dizajnérka.

Štýlové bývanie pre rôznych ľudí

Dominantnými materiálmi sa stali drevo, kov a koža, ktoré dokonalo podčiarkli atmosféru bytu vhodného pre mladšie ročníky. Ako vraví, vytvorila tak protipól prvému vzorovému bytu v Arborii Východná. „Ten bol priamo určený a navrhnutý pre mladú rodinu. Chcela som, aby pôsobil útulne, teplo, aby sa v ňom človek cítil pozitívne a uvoľnene,“ dopĺňa dizajnérka. Pri zariaďovaní bytov tak chcela podčiarknuť, že bývanie v Arboria Parku je vhodné naozaj pre každého. Pre všetky vekové kategórie, ako aj ľudí s odlišným životným štýlom. Zdôrazňuje tak rôznorodosť, ktorá robí z tohto miesta atraktívny ucelený priestor pre život.

„Realizácia vzorových bytov bola pre mňa naozajstná výzva. Byt totiž nešijete na mieru konkrétneho klienta, neprispôsobujete návrh jeho vkusu. Musela som sa trafiť do vkusu a požiadaviek čo najširšieho publika. Bolo pre mňa dôležité, aby sa záujemcovia pri obhliadke bytov cítili príjemne,“ vraví a vyzdvihuje popri tom aj kvalitu stavby a peknú dispozíciu bytov. „Veľké šatníky sú dnes skôr výnimka. Pozitívom je aj veľká samostatná kúpeľňa a to nehovorím o prostredí, ktoré je naozaj nádherné. Veď kto by sa nechcel ráno prebúdzať s pohľadom do krásneho parku?“

Dizajnérku aj veľmi teší úspech nielen u nových, ale aj starých klientov. „Na byty sa chodia pozerať dokonca aj obyvatelia predošlej fázy tohto projektu. Vidno, že sú medzi nimi vybudované dobré priateľské vzťahy. Z celého projektu tak priam srší pozitívna energia,“ dodáva na záver.

Príďte si pozrieť nový vzorový byt aj vy. Stačí kontaktovať nášho predajcu, ktorý vás rád prevedie nielen vzorovými bytmi, ale ochotne zodpovie na všetky otázky týkajúce sa nového bývania.  

Zatiaľ navštívte náš nový vzorový byt v priloženej galérii:

© Copyright 2015 LUCRON DEVELOPMENT a. s.. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×