Dizajnová kuchynská linka v cene bytu

Rozhodnite sa pre bývanie v Arborii a získajte dizajnovú kuchyňu v cene bytu.

Zistiť viac

Aktuality / 16. 11. 2022

Rozhodli ste sa bývať v Arborii? Teraz získate dizajnovú kuchyňu k bytu úplne zadarmo

Ak si kúpite nový byt v bytových domoch Lúčna alebo Novomestská, značne znížite svoje počiatočné náklady na bývanie.

Všetci noví zákazníci, ktorí stihnú kúpu bytu do 30. apríla 2023, dostanú v jeho cene aj krásnu, dizajnovú kuchyňu. Okrem moderného a praktického dizajnu, vhodného nielen pre rodiny, sú súčasťou akcie aj spotrebiče a ich montáž, takže všetko prebehne úplne bez starostí. Budúci obyvatelia Lúčnej si dokonca môžu vybrať aj farebnú variáciu svojej vysnívanej kuchyne.

Akcia platí len na vybrané typy bytov v bytových domoch Novomestská a Lúčna.

Kuchynská linka je kompletne zariadená všetkými potrebnými spotrebičmi od varnej dosky, rúry na pečenie až po digestor a chladničku. Nezabudli sme ani na drez a vodovodnú batériu. Celá kuchyňa pochádza od renomovaného výrobcu slovenských kuchýň ikuchyne.sk, ktorý dbá na kvalitu materiálov, presné opracovanie kuchynských liniek a dlhodobú funkčnosť tovaru. 

Kuchyňa je v rámci bytu mimoriadne dôležitý priestor. Obyvatelia v ňom trávia mnoho času pri príprave jedál, organizovaní domácnosti alebo spoločnými aktivitami a dlhými rozhovormi. Je preto dôležité, aby tento priestor dýchal útulnosťou, ale bol aj funkčný. Oba parametre určite zosobňujú aj kuchynské linky v Arborii. Zároveň tiež zapadnú do nadčasového štýlu interiérov bytov v Lúčnej a Novomestskej. 

Navštívte naše predajné miesto ešte dnes a využite túto jedinečnú ponuku.

Prejsť na ponuku bytov

Páčil sa vám tento článok?

Zdieľajte ho s priateľmi.