Dizajnová kuchynská linka v cene bytu

Rozhodnite sa pre bývanie v Arborii a získajte dizajnovú kuchyňu v cene bytu.

Zistiť viac

Aktuality / 16. 11. 2022

Rozhodli ste sa bývať v Arborii? Teraz získate dizajnovú kuchyňu k bytu úplne zadarmo

Ak si kúpite do konca tohto roka nový byt v bytových domoch Lúčna alebo Novomestská, značne znížite svoje počiatočné náklady na bývanie.

Všetci noví zákazníci, ktorí stihnú kúpu bytu do 31. decembra 2022, dostanú v jeho cene aj krásnu, dizajnovú kuchyňu. Okrem moderného a praktického dizajnu, vhodného nielen pre rodiny, sú súčasťou akcie aj spotrebiče a ich montáž, takže všetko prebehne úplne bez starostí. Budúci obyvatelia Lúčnej si dokonca môžu vybrať aj farebnú variáciu svojej vysnívanej kuchyne. 

Pre takmer dokončený bytový dom, ktorý privíta svojich obyvateľov už začiatkom roka 2023 akcia platí len na vybrané typy bytov.

Kuchynská linka je kompletne zariadená všetkými potrebnými spotrebičmi od varnej dosky, rúry na pečenie až po digestor a chladničku. Nezabudli sme ani na drez a vodovodnú batériu. Celá kuchyňa pochádza od renomovaného výrobcu slovenských kuchýň ikuchyne.sk, ktorý dbá na kvalitu materiálov, presné opracovanie kuchynských liniek a dlhodobú funkčnosť tovaru. 

Kuchyňa je v rámci bytu mimoriadne dôležitý priestor. Obyvatelia v ňom trávia mnoho času pri príprave jedál, organizovaní domácnosti alebo spoločnými aktivitami a dlhými rozhovormi. Je preto dôležité, aby tento priestor dýchal útulnosťou, ale bol aj funkčný. Oba parametre určite zosobňujú aj kuchynské linky v Arborii. Zároveň tiež zapadnú do nadčasového štýlu interiérov bytov v Lúčnej a Novomestskej. 

Navštívte naše predajné miesto ešte dnes a využite túto jedinečnú ponuku.

Prejsť na ponuku bytov

Páčil sa vám tento článok?

Zdieľajte ho s priateľmi.