Dni otvorených dverí opäť s úspechom

Minulý týždeň bolo v Arboria Parku opäť rušno. Pri príležitosti spustenia predpredaja bytov v ďalšom bytovom dome a úspešnej kolaudácie Arborie Východná sme sa rozhodli zorganizovať dni otvorených dverí. Počas troch dní nás navštívili stovky ľudí, ktorí sa prišli na vlastné oči presvedčiť o novinkách, ktoré sme pre nich pripravili.

Krásne slnečné počasie síce striedal dážď a silný vietor, ale ani to nemohlo ovplyvniť dobrú náladu, ktorá od štvrtka do soboty panovala u nás v Arborii. Predstavili sme vám novú etapu výstavby v Arborii, keďže bytový dom Arboria Mesačná je už pripravený na výstavbu. Ako prekvapenie pre všetkých záujemcov o bývanie v jednom z najúspešnejších projektov v Trnave sme pripravili mimoriadne výhodné predpredajové ceny bytov.

Previedli sme vás aj skolaudovaným domom Arboria Východná, kde ste sa mohli inšpirovať vzorovými bytmi z dielne našich bytových architektov. Mnohých z vás zaujímalo, ako úspešne napreduje výstavba Arborie Zelenej.

Na svoje si prišli aj vaše ratolesti, ktoré pod dohľadom našich animátoriek zažili dni plné hier a zábavného programu. Veľmi nás potešili aj vaše stretnutia pri chutnom občerstvení so spokojnými susedmi z Arborie. Bolo úžasné vidieť, s akým záujmom ste sa rozprávali o sťahovaní a o zariaďovaní bytov, ako ste sa delili o svoje „vychytávky“ a zlepšováky. Aj to je dôkazom skvelých susedských vzťahov a ozajstného komunitného bývania u nás, v Arboria Parku.  

DOD si môžete pripomenúť aj v priloženej fotogalérii:

© Copyright 2015 LUCRON DEVELOPMENT a. s.. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×