Aktuality / 19. 05. 2017

JÚNOVÉ DOD PLNÉ NOVINIEK. PRÍĎTE SA PRESVEDČIŤ DO ARBORIE

Brány Arborie sa opäť otvárajú. Príďte s nami stráviť predĺžený víkend plný zábavy a relaxu. Pri príležitosti spustenia predpredaja bytov v ďalšom bytovom dome a úspešnej kolaudácie Arborie Východná a sme sa rozhodli opäť zorganizovať dni otvorených dverí.

Úspešný trnavský projekt Arboria Park sa rozrastá, a preto by sme vás radi privítali u nás v Arborii počas dní otvorených dverí. Počas predĺženého víkendu od štvrtka 15. júna až do soboty 17. júna vám predstavíme novú etapu výstavby v Arborii.

Bytový dom Arboria Mesačná je pripravený na výstavbu a pri tej príležitosti sme pre záujemcov o najlepšie bývanie v Trnave pripravili mimoriadne výhodné predpredajové ceny bytov a apartmánov.

To však nie je všetko. Prevedieme vás skolaudovaným domom Arboria Východná, môžete si obzrieť vzorové byty, kde sa môžete inšpirovať interiérom z dielne našich bytových architektov. Na vlastné oči sa môžete presvedčiť aj o tom, ako úspešne napreduje výstavba Arborie Zelenej, kde sú byty stále za výhodné predpredajové ceny.

15. – 17. JÚNA, ARBORIA PARK

  • Štvrtok 15.00 – 19.00
  • Piatok 10.00 – 19.00
  • Sobota 10.00 – 18.00

Nezabudli sme ani na vaše ratolesti. Počas obhliadky ich môžete pokojne zveriť do rúk našim animátorkám, ktoré pre ne pripravili zaujímavý zábavný program. Pre všetkých sme nachystali aj chutné občerstvenie, pri ktorom si môžete spoločne oddýchnuť a zoznámiť sa so spokojnými susedmi z Arborie. Oni vám isto s radosťou porozprávajú o bytoch, skvelých susedských vzťahoch a o ozajstnom komunitnom bývaní u nás.

Dni otvorených dverí v Arborii sú aj na Facebooku. Viac informácií sa dozviete TU.

Páčil sa vám tento článok?

Zdieľajte ho s priateľmi.

Mám záujem