Nehnutelnosť
ako investícia

Investujte výhodne s úrokom až 6,34 %

Kúpa kvalitného bytu je dobrá investícia do budúcnosti. Budete chcieť zhodnotiť majetok ako celok alebo dáte prednosť pravidelnému príjmu formou prenájmu? Nech sa rozhodnete akokoľvek, investovať do Arboria Parku sa vám určite oplatí.

2-izbový byt vo Východnej — bez garáže
Cena bytu: 88 000 €
Mesačný príjem z prenájmu: 550€/mesiac vrátane energií a poplatkov
Mesačné náklady (energie): 43,68 €
Bežná údržba bytu: 41,32 €/mesiac
Ročný príjem z nájmu: 6 600 €/rok
Ročné náklady: 1 020 €/rok
Ročný výnos: 5 580 €/rok
Výnos v %: 6,34 %

4 dôvody, prečo investovať do bytu v Arboria Parku

Nízke prevádzkové náklady

Arboria Park je kvalitnou a energeticky úspornou stavbou. Vďaka kvalitným materiálom ušetríte v porovnaní so staršou nehnuteľnosťou každý rok na energiách stovky eur. Dobrým riešením sú napríklad slnečné kolektory, ktoré v Arboria Parku zabezpečujú doohrev teplej úžitkovej vody. Okrem šetrenia nákladov na prevádzku bytu šetria aj životné prostredie.

Kvalitný bytový Štandard v cene

Arboria Park ponúka moderné, funkčné a účelné bývanie na európskej úrovni. Už v cene bytu preto dostanete špičkové vybavenie pre komfortné bývanie od renomovaných dodávateľov. Vďaka kvalitným materiálom a produktom ušetríte v porovnaní so starším bytom náklady na rekonštrukciu či nákup a zároveň získate všetky výhody dobrého nového zariadenia. Jeho vysoká odolnosť a dlhšia životnosť navyše zhodnotí vašu investíciu.

Výborná lokalita, ktorá zvyšuje hodnotu bytu

Okolie Arboria Parku poskytuje obyvateľom pestré možnosti pre dobrý život. Veď komu by sa nepáčilo bývať priamo v parku a pritom mať obchodné centrum a užitočné služby hneď za rohom? V blízkosti je plaváreň, wellness, škôlka a viacero škôl. A v centre ste po štvrťhodine chôdze. Príťažlivosť bývania v Arboria Parku zvyšuje aj rýchle pripojenie na diaľnicu. Byt v atraktívnej lokalite je dobrá investícia.

Výhodné Hypotekárne Financovanie

Pri kúpe bytu v Arboria Parku máte možnosť hypotekárneho financovania až do výšky 100 %. Stačí spĺňať podmienky stanovené bankou. K novému bývaniu máte bližšie, ako si myslíte, najvýhodnejšie podmienky vám pomôžu získať naši hypotekárni poradcovia. Navyše, pripravili sme pre vás bonus – až do kolaudácie neplatíte žiadne úroky.

Dohodnite
si obhliadku

Ďakujeme vám

Ďakujeme Vám za váš záujem. Čoskoro vás budeme kontaktovať.

Príďte sa presvedčiť osobne. Vyplňte formulár a zvoľte si preferovaný dátum a čas stretnutia. Náš predajca vás bude následne kontaktovať s potvrdením termínu.

Odoslaním formuláru alebo zaslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.

© Copyright 2015 LUCRON DEVELOPMENT a. s.. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×