Aktuality / 05. 10. 2016

NEOPAKOVATEĽNÉ DOD SÚ ZA NAMI

Dni otvorených dverí v Arborii na prelome septembra a októbra sa vydarili po všetkých stránkach. Dokonca aj počasie akoby sme si objednali – už snáď nemohlo byť lepšie! Tri dni plné milých stretnutí a pestrého programu v Arborii boli v znamení posledného dotyku tohtoročného leta. Sme radi, že ste si to nenechali ujsť.
Najväčším lákadlom pre návštevu Arboria Parku bolo predstavenie vzorového bytu v budove Arboria Východná spojené s obhliadkou jej hrubej stavby. Počas predĺženého víkendu sa naň prišlo pozrieť rekordných 401 záujemcov o kvalitné bývanie. Niektorí z nich si už byt v Arborii kúpili a prišli sa pozrieť, ako napreduje výstavba ich nového domova. Tri štvrtiny zo všetkých návštevníkov bývanie v Arborii zatiaľ zvažujú.
Prehliadky prebiehali v malých skupinách. Návštevníci si obliekli vestu, nasadili helmu a spolu s jedným zo sprievodcov sa prešli po vyrastajúcej Arborii. Vidieť na vlastné oči, ako sa rodí bytový dom 21. storočia, bolo pre všetkých isto výnimočným zážitkom.

Potešil nás váš záujem dozvedieť sa viac o štýlovom zariaďovaní jednotlivých izieb ako aj o spôsoboch financovania nového bývania. K dispozícii vám bola profesionálna bytová dizajnérka, naši predajcovia a tiež zástupcovia spolupracujúcich bánk.

Popri bytových otázkach sme mysleli aj na váš oddych a zábavu. Headlinerom sprievodného programu v sobotu bola trnavská kapela Hudba z Marsu. Kto prišiel, ten určite neodolal poskakovať do ich chytľavých rytmov a melódií presiaknutých dobrou náladou.

Nedeľné vyvrcholenie programu zas patrilo športu a našim najmenším. Zatrénovať si s nimi priamo do Arborie prišli hráči FC Spartak Trnava. Sledovať nadšené deti behať za loptou popri profesionáloch bolo zážitkom nielen pre ich rodičov. Spartakovci po spoločnom tréningu, zápasoch a súťažiach venovali víťazom darčeky. Potom v rámci autogramiády sa so všetkými malými futbalistami ochotne odfotografovali. Pozrite si kráku reportáž:


Prežili sme s vami nádherný predĺžený víkend, ďakujeme! Budeme sa tešiť, kedy brány Arboria Parku otvoríme doširoka znovu. Pre aktuálne informácie sledujte našu Facebookovú stránku.

Páčil sa vám tento článok?

Zdieľajte ho s priateľmi.

Mám záujem