Nové 1,5-izbové byty už od 215 EUR mesačne

Váhate, či si kúpiť 1-izbový alebo 2-izbový byt? Máme pre vás dobrú správu. Do aktuálnej ponuky voľných bytov sme zaradili novinku - atraktívne 1,5-izbové byty, ktoré vyhovejú aj náročným požiadavkam.

 

Členitejší priestor vám zabezpečí viac súkromia

Bývanie v otvorenom vnútornom priestore 1-izbového bytu nemusí vyhovovať každému. V 1,5-izbových bytoch budete mať oddelenú spálňu alebo pracovňu, ktorá vám poskytne dôležité súkromie. A pritom neprídete o dobrý pocit z dostatočne veľkého priestoru v kuchynskej a obývacej časti bytu. Ako stvorené pre mladých, ktorí sa chcú osamostatniť.

 

Vysoký štandard je samozrejmosťou

Vysoká kvalita bytov sa stala v Arborii samozrejmosťou. Nie je tomu inak ani v 1,5-izbových bytoch. Byty sú zariadené nadštandardnými bytovými výrobkami od renomovaných dodávateľov.

 

Dostupné už od 215 EUR mesačne

Kvôli bývaniu v Arborii sa nebude musieť uskromniť. 1,5-izbový byt môže byť váš už od 215 EUR mesačne. Navyše sme pre vás v spolupráci s VÚB bankou pripravili špeciálny produkt - 0% hypotéku. Od kúpy bytu až do jeho kolaudácie zaplatíme úroky za vás.

 

Radi vám o nových bytoch povieme viac. Navštívte nás v našom showroome v City Arene alebo si dohodnite stretnutie s našimi predajcami. Telefonicky na 0903 656 650 alebo emailom na arboria@arboria.sk.

Zobraziť ponuku 1,5-izbových bytov

© Copyright 2015 LUCRON DEVELOPMENT a. s.. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×