Aktuality / 18. 03. 2016

NOVÉ 3,5-IZBOVÉ BYTY V PONUKE

Potrebuje vaša rodina priestranný byt, kde okrem kuchyne s obývačkou máte k dispozícii tri samostatné izby? Arboria Park prináša riešenie aj v prípade, že 4-izbový byt presahuje vaše možnosti. Nemusíte sa uskromňovať, atraktívny 3,5-izbový byt naplní všetky vaše požiadavky – a môžete si ho dovoliť.

MENŠIA IZBA NAVYŠE JE VEĽKÝM PRÍNOSOM PRE KVALITU BÝVANIA

Aj keď túto miestnosť v 3,5-izbovom byte označujeme ako pol-izbu, stále je neprechodná a funkčná. Môžete z nej urobiť detskú izbu pre staršieho školáka, pracovňu, v ktorej vás nikto nebude rušiť pri práci alebo si v nej zariadiť posilňovňu či hosťovskú izbu.

Možnosti sú neobmedzené. Vy sami už určite máte predstavu, ako by vám poslúžila najlepšie.

VÝBORNÉ DISPOZÍCIE  A VYSOKÝ ŠTANDARD 

K pohodlnému bývaniu v 3,5-izbových bytoch prispievajú ich skvelé dispozície. Samozrejmosťou je samostatný šatník, práčovňa, samostatné WC s bidetom a veľká lodžia. Byty v Arboria Parku sú navyše zariadené nadštandardnými bytovými výrobkami od renomovaných dodávateľov. Získate ich v cene bytu.

DOSTUPNÉ UŽ OD 417 EUR MESAČNE

Na rozdiel od 4-izbových bytov, nemusíte siahnuť hlboko do peňaženky. Komfort 3,5-izbových bytov získate za cenu porovnateľnú s cenou 3-izbových bytov.

Navyše sme pre vás v spolupráci s VÚB bankou pripravili špeciálny produkt – 0% hypotéku. Od kúpy bytu až do jeho kolaudácie zaplatíme úroky za vás.

Výhod bývania v Arborii je omnoho viac. Radi vám o nich povieme osobne. Navštívte nás v našom showroome v City Arene alebo si dohodnite stretnutie s našimi predajcami. Telefonicky na 0903 656 650 alebo emailom na arboria@arboria.sk.

Páčil sa vám tento článok?

Zdieľajte ho s priateľmi.

Mám záujem