Nové vzorové byty zožali úspech

Počas uplynulého víkendu bolo u nás opäť rušno. Bývanie v Arborii Zelená dostalo zelenú a my sme boli radi, že sme vám mohli prezentovať nielen nové vzorové byty z dielne našich dizajnérov. O dni otvorených dverí ste prejavili mimoriadny záujem neodradili vás ani občasné búrky, ktoré striedalo horúce slnko.

 

Od štvrtka do soboty panovala v Arborii naozaj skvelá atmosféra. Jednotlivci, mladé páriky, ale aj celé niekoľkogeneračné rodiny sa prišli presvedčiť, ako napreduje výstavba Arborie Mesačná, a najmä boli všetci zvedaví na dva úplne nové vzorové byty v Arborii Zelená, ktoré pre vašu inšpiráciu navrhol náš tím bytových dizajnérov.

Na svoje si prišli aj najmenší, ktorí si pod dohľadom našich skúsených animátoriek užívali zábavný program. Spoločne si maľovali, vystrihovali, ale zahrali sa aj futbal, bedminton a nechýbali ani huncútstva na detskom ihrisku.  

Veľmi nás potešili aj vaše postrehy a otázky, ktoré ste predostreli našim predajcom pri drobnom občerstvení. Tieto stretnutia sú pre nás vždy veľkou inšpiráciou, ako vám vyjsť čo najviac v ústrety, pretože vaša spokojnosť a príjemný život v Arborii je pre nás tým najdôležitejším.

Nestihli ste májové Dni otvorených dverí? To nič. Naši predajcovia sú vám k dispozícii každý deň v týždni okrem nedele. Na našom predajnom mieste sa dozviete odpovede na všetky vaše otázky ohľadom bývania, ale aj financovania nového bytu v Arborii. Samozrejmosťou je tiež návšteva vzorových bytov, kam vás radi zoberieme.  

DOD si môžete pripomenúť aj v priloženej fotogalérii:

© Copyright 2015 LUCRON DEVELOPMENT a. s.. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×