O projekte

Arboria park Trnava

Arboria Park je moderná mestská štvrť v pokojnej lokalite s množstvom zelene. Svojim obyvateľom prináša komunitný štýl bývania v priestranných bytoch s nadštandardným vybavením na dosah ku kompletnej občianskej vybavenosti.

 

Bytové domy

Arboria Mesačná

Vyberte si z ponuky 1- až 4-izbových bytov s priestrannými lodžiami, terasami či predzáhradkami. Pre obyvateľov sme pripravili kvalitné vybavenie bytov a dostatok parkovacích miest. Arboria Mesačná ponúkne spokojným susedom vnútroblok otvorený smerom na juhozápad, priamo do slnkom zaliateho verejného parku.

Arboria Zelená

Vo vysokých nárokoch sme nepoľavili ani pri dome Arboria Zelená. Je iba na vás, aký byt si vyberiete. V širokej ponuke bytov si ten svoj určite nájdu mladí ľudia, ktorí si hľadajú svoje prvé bývanie, rodiny s deťmi no aj starší, ktorí v Arboria Parku hľadajú svoj vysnívaný dôchodok.

Arboria Východná, Veterná a Slnečná

Prvé tri bytové domy v Arboria Parku sú kompletne vypredané. Nových obyvateľov spojil záujem o lepšie bývanie. Stali sa susedmi vo vznikajúcej krásnej štvrti poskytujúcej výhody moderného bývania v parku aj v meste.

Harmonogram výstavby

Výhody arboria parku

Vysoký štandard bývania

Arboria Park je kvalitný projekt európskej úrovne, ktorý napĺňa naše predstavy o modernom, funkčnom a účelnom bývaní. V cene nového bytu získate špičkové vybavenie od renomovaných dodávateľov, ktoré vám zabezpečí komfortné bývanie.

Zistite viac

Na stiahnutie

Vzorové dokumenty nemajú právnu záväznosť. Na vyžiadanie vám bude zaslaná plná verzia zmluvy pre konkrétnu fázu projektu. Kontaktné informácie na predajcov nájdete tu.

Aktuality

Dohodnite
si obhliadku

Ďakujeme vám

Ďakujeme Vám za váš záujem. Čoskoro vás budeme kontaktovať.

Príďte sa presvedčiť osobne. Vyplňte formulár a zvoľte si preferovaný dátum a čas stretnutia. Náš predajca vás bude následne kontaktovať s potvrdením termínu.

Odoslaním formuláru alebo zaslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.

© Copyright 2015 LUCRON DEVELOPMENT a. s.. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×