Dizajnová kuchynská linka v cene bytu

Rozhodnite sa pre bývanie v Arborii a získajte dizajnovú kuchyňu v cene bytu.

Zistiť viac

Projekt

Miesto
pre nás

Arboria je už 10 rokov miestom, kde sú dôležití ľudia, rodina, priatelia, susedia – jedným slovom komunita. Moderná štvrť, ktorá vyrastá v Trnave a už dnes tvorí domov pre 2 000 spokojných susedov.

Moderná mestská štvrť

20 000 m2 parkov a zelene

Cez 900 parkovacích miest

8 detských ihrísk a Relax park

2000 spokojných obyvateľov

1100 m2 obchodných prevádzok

Obchodné prevádzky

Verejný park a ihriská

Verejný park a ihriská

Verejný park a ihriská

Námestie

Zastávka MHD

Relax Park

Verejný park a ihriská

Ideálne bývanie pre rodinu

V Arborii nájdete množstvo zelene, športovísk a detských ihrísk, čo robí zo štvrte skvelé miesto pre život. Na dosah ponúka úplnú občiansku vybavenosť vrátane ďalších športovísk, škôlok a škôl. Pokiaľ hľadáte bývanie pre príjemný rodinný život, Arboria je ideálnym miestom.

Bývanie v zelenom parku

Priamo pod oknami bytov už dnes vyrastá moderný mestský park, ktorý prináša do štvrte až 40 000 m2 zelene. Do roku 2030 sa jeho rozloha dokonca zdvojnásobí. Nič nebráni večerným prechádzkam, letným grilovačkám, piknikom, či oddychu v parku.

Občianska vybavenosť a retail

Zastavte sa ráno cestou do práce v kaviarni, alebo vychutnávajte večery s priateľmi na terase priamo pod oknami. Arboria otvorila prvé prevádzky, takže nákupy pohodlne zvládnete aj v papučiach. Pravým centrom štvrte sa onedlho stane námestie, ktoré ponúkne ďalšie služby a tiež priestor pre trhy a kultúrne udalosti.

Dobrá dopravná dostupnosť

Všetko, čo nenájdete priamo pod oknami, máte nablízku vďaka premyslenej doprave. Navštíviť mesto a okolie môžete vďaka bikesharingu, ktorý sme v Trnave pomohli vybudovať. Pokiaľ sa potrebujete dostať ešte ďalej, Arboria ponúka priame napojenie na obchvat. Dostupnosť bude navyše stále lepšia – čoskoro pribudne aj nová zastávka MHD.

Kvalitná architektúra a široká ponuka bytov

Množstvo zelene, moderné fasády, premyslené dispozície bytov, dostatok detských ihrísk, parkovacích miest, a zelené strechy, ktoré tvoria príjemnú klímu. To všetko je výsledkom premysleného urbanizmu a kvalitnej architektúry, za ktorou stoja popredné slovenské ateliéry A3A, šujan_stassel a Compass.

Šesť-komorové plastové okná
Premyslené dispozičné riešenie
Priestranné lodžie a balkóny
Široký výber kvalitných podláh
Plnohodnotná občianska vybavenosť
Bezpečné detské ihriská najvyššej kvality
Bývanie v zelenom parku
Komunitný život
Kvalitná architektúra

Míľniky Arborie

2011

Slávnostným položením základného kameňa prvého obytného domu sa oficiálne začala výstavba trnavskej rezidenčnej zóny Arboria, ešte pod pôvodným názvom Arboria Park.

2013

Prvý bytový dom v Arborii je úspešne dokončený. Arboria Veterná už privítala prvých obyvateľov. Do predaja sa dostáva druhá etapa Arboria Slnečná.

2015

Bytový dom Arboria Slnečná prešiel v auguste 2015 úspešnou kolaudáciou.

2018

Významný míľnik v živote Arborie. Autor projektu, spoločnosť Lucron, získal ďalšie pozemky. Z Arborie sa stane moderná mestská štvrť so všetkými výhodami. Obyvateľom Trnavy začal slúžiť Relax Park aj elektrobicykle Arboria Bike.

2021

V Arborii sú otvorené prvé kaviarne a obchodíky. Život v Arborii dostáva čoraz viac mestskejší ráz.

2028

Začína sa s výstavbou poslednej časti Arborie. Už dnes si však obyvatelia naplno vychutnávajú obľúbenú kávičku na novom námestí a deti sa tešia z novej materskej školy.

2030

Viac ako štyritisíc ľudí naplno využíva všetky vymoženosti mestskej štvrte Arboria ako rozsiahly park, športoviská a obchodné priestory.

DEVELOPER

V Lucrone sa špecializujeme na budovanie ucelených mestských štvrtí a susedstiev s cieľom prepájať a budovať komunity.

Veľký dôraz kladieme na moderný urbanizmus, technológie, prostredie a verejné priestory. Spolupracujeme s tými najlepšími architektmi, dizajnérmi, stavebníkmi a dodávateľmi, aby sme spoločne vytvorili modernú, elegantnú a v prvom rade tú najkvalitnejšiu architektúru. Sme súčasťou medzinárodnej skupiny IKO Real Estate, ktorá je lídrom na trhu s nehnuteľnosťami v Luxembursku.

Zistiť viac
Nesto

Nesto je nová mestská štvrť Bratislavy, v ktorej človek nájde všetko: od bývania, cez priestory pre prácu až po možnosti trávenia voľného času.

Vydrica

Nová lokalita v bratislavskom Podhradí na mieste historickej Vydrice si kladie niekoľko cieľov, tak dôležitých pre modernú mestotvorbu.

Rakyta

Rodinné bývanie v nádhernom zelenom prostredí Devínskej Novej Vsi.

Urban Residence

Urban Residence je jedinečný projekt mestského bývania určený ľuďom, ktorí preferujú mestský životný štýl.

Malé Krasňany

Komunitný projekt rodinného charakteru vo výnimočnej lokalite obklopenej lesmi Malých Karpát.

Arboria

Luxembursko

One on One

Luxembursko

1 Boulevard Royal

Luxembursko

Cloche d’Or

Luxembursko

Dohodnite si stretnutie

Príďte sa presvedčiť osobne. Vyplňte formulár a zvoľte si preferovaný dátum a čas stretnutia. Náš predajca vás bude následne kontaktovať s potvrdením termínu.

Odoslaním tohto formulára dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov pre potreby spoločnosti. Tieto údaje nebudú poskytnuté žiadnym tretím osobám.