Predajné miesta sú otvorené

Avšak môžete si rezervovať aj videohovor s predajcom

Mám záujem

O projekte

Spoznajte Arboriu

Moderná mestská štvrť plná zelene s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. Miesto s komunitným prístupom k bývaniu a možnosťami aktívneho oddychu na skok.

Arboria
v číslach

20 000 m²

parku a zelene

Ktorý obyvateľ neocení dokonalý priestor pre pokoj a oddych? Aj keď Arboria vzniká postupne, už dnes je pre nás prioritou, aby váš domov čo najskôr obklopovali stromy, kríky a ďalšia zeleň. Vzniká tu bezpečné miesto, v ktorom môžete oddychovať nielen vy, ale aj vaše ratolesti.

cez 900

parkovacích miest pre obyvateľov

Nekonečné krúženie okolo vášho domu a márne hľadanie aspoň malého miesta pre vaše auto je minulosťou. Dostatočný počet parkovacích miest bola naša priorita a preto sme zabezpečili ich nadmerný počet.

8

detských ihrísk a športovísk

Ihriská staviame s tou najväčšou precíznosťou a sú tej najvyššej kvality. Veď bezpečnosť a zdravie vašich blízkych je to najdôležitejšie. Preto sme stavili na overenú kvalitu a výrobcom zariadení je švédska firma HAGS, ktorá je najprestížnejšou značkou v tejto oblasti.

cez 1000

spokojných obyvateľov od roku 2013

Arboria nie je obyčajným sídliskom. Ľudia si tu uvedomujú, že sú súčasťou spoločnej komunity a sú za ňu zodpovední. Tu si susedia svoj spoločný majetok vážia a chránia ho. Arboria je typ komunitného bývania, kde panujú dobré vzťahy a susedia si navzájom pomáhajú.

História
a budúcnosť

2030

2030

Viac ako štyritisíc ľudí naplno využíva všetky vymoženosti mestskej štvrte Arboria ako rozsiahly park, športoviská a obchodné priestory.

2028

2028

Začína sa s výstavbou poslednej časti Arborie. Už dnes si však obyvatelia naplno vychutnávajú obľúbenú kávičku na novom námestí a deti sa tešia z novej materskej školy.

2021

2021

V Arborii sú otvorené prvé kaviarne a obchodíky. Život v Arborii dostáva čoraz viac mestskejší ráz.

2018

2018

Významný míľnik v živote Arborie. Autor projektu, spoločnosť Lucron, získal ďalšie pozemky. Z Arborie sa stane moderná mestská štvrť so všetkými výhodami. Obyvateľom Trnavy začal slúžiť Relax Park aj elektrobicykle Arboria Bike.

2015

2015

Bytový dom Arboria Slnečná prešiel v auguste 2015 úspešnou kolaudáciou.

2013

2013

Prvý bytový dom v Arborii je úspešne dokončený. Arboria Veterná už privítala prvých obyvateľov. Do predaja sa dostáva druhá etapa Arboria Slnečná.

2011

2011

Slávnostným položením základného kameňa prvého obytného domu sa oficiálne začala výstavba trnavskej rezidenčnej zóny Arboria, ešte pod pôvodným názvom Arboria Park.

Harmonogram
výstavby

Jeseň 2017

Mesačná – B06

Začiatok výstavby vchodov B+C

Začiatok 2018

Mesačná – B06

Začiatok výstavby vchodu A

Apríl 2019

Južná

Začiatok výstavby

August 2019

Súhvezdná

Začiatok výstavby

Jeseň 2019

Mesačná – B06

Dokončenie vchodov B + C

Zima 2019

Mesačná – B06

Dokončenie vchodu A

Jar 2021

Južná

Dokončenie výstavby

Jeseň 2021

Súhvezdná

Dokončenie výstavby

Výhodné bývanie

Štandard bytov

Pre Arboriu nie je dôležitý len atraktívny verejný priestor. Dávame si záležať aj na kvalitnom štandarde bytov.

Zistite viac

Dostupné financovanie

K novému bývaniu máte blízko. Pri stále výhodných úrokoch je hypotéka výhodnejšou alternatívou ako financovanie vlastnými prostriedkami.

Zistite viac

Galéria

Pozrite sa, ako Arboria rastie. Objavte modernú architektúru, detské ihriská, Relax Park, praktické riešenie vnútroblokov, množstvo zelene a ďalšie výhody, ktoré Arboria prináša svojim obyvateľom.

Na stiahnutie

Vzorové dokumenty nemajú právnu záväznosť. Na vyžiadanie vám bude zaslaná plná verzia zmluvy pre konkrétnu fázu projektu. Kontaktné informácie predajcov.

Spoznajte
Arboriu

Sledujte aktuality o živote v Arborii. Informácie o všetkých aktivitách, udalostiach a ďalších novinkách nájdete v článkoch a na Facebooku.

Dohodnite si stretnutie

Príďte sa presvedčiť osobne. Vyplňte formulár a zvoľte si preferovaný dátum a čas stretnutia. Náš predajca vás bude následne kontaktovať s potvrdením termínu.

Odoslaním tohto formulára dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov pre potreby spoločnosti. Tieto údaje nebudú poskytnuté žiadnym tretím osobám.