Aktuality / 11. 04. 2016

OTVÁRAME NOVÉ PREDAJNÉ MIESTO

Pokiaľ ide o výber budúceho bývania, nie je nad osobnú skúsenosť. Preto sme po otvorení showroomu s virtuálnou prehliadkou v trnavskej City Arene pre vás otvorili nové predajné miesto.

Srdečne vás privítame priamo v Arboria Parku počas každého pracovného dňa od 10.00 do 18.00, v stredu sme vám k dispozícii až do 19.00. Ak vám viac vyhovuje návšteva počas víkendu, pokojne sa ozvite našim predajcom a dohodnite si termín na sobotu.

Otvorené počas každého pracovného dňa od 10.00 do 18.00. V stredu až do 19.00. Návšteva v sobotu je možná po dohode s predajcom.

Nájdete nás veľmi jednoducho, tesne pri stavenisku Arboria Východná. Salespoint je výrazne označený. Za hypermarketom Tesco nás určite neminiete a zaparkujete bez problémov priamo pred vchodom.

ČO MÔŽETE OČAKÁVAŤ OD NÁVŠTEVY NÁŠHO PREDAJNÉHO MIESTA V ARBORIA PARKU?

Osobne sa tu stretnete s našimi predajcami, s ktorými sa pri šálke kávy alebo čaju dozviete všetko, čo vás o bývaní v Arborii zaujíma. Pozrieť si môžete, ako napreduje výstavba v poradí tretieho bytového domu v Arboria Parku a v prípade záujmu vás radi prevedieme ukážkovým bytom v susednom bytovom dome Arboria Slnečná.

Do svojho budúceho bytu si tu vyberiete zo širokej ponuky bytového štandardu. Zvolíte si farbu aj vzor podlahy, ktorá najlepšie vystihne váš vkus. To platí aj o podlahových lištách. Preberiete si tiež vzorky dizajnových interiérových dverí a obkladačiek na stenu. Pripravujeme pre vás aj výber kúpeľňových batérií a vstupných dverí. Všetky produkty bytového vybavenia v Arboria Parku sú od renomovaných dodávateľov – preto nech si vyberiete akokoľvek, vysoká kvalita vás neminie.

Predajné miesto tvorí moderný, účelný a hlavne útulný priestor. Vytvorili sme ho v spolupráci s architektonickým a dizajnérskym štúdiom, ktoré sa venuje aj zariadeniu bytov v Arboria Parku. Veríme, že sa vám u nás bude páčiť. Príďte sa presvedčiť na vlastné oči.

Páčil sa vám tento článok?

Zdieľajte ho s priateľmi.

Mám záujem