Aktuality / 18. 12. 2014

Pokojné sviatky od Lucron Development

Najkrajšie sviatky v roku sú tu už o pár dní. Vianoce, keď si vychutnávame chvíle strávené s našimi najbližšími, a Nový rok, keď sa zvykneme poohliadnuť, čo všetko sa za predchádzajúcich 12 mesiacov udialo. Čas predsavzatí a sľubov, ktoré tí s pevnejšou vôľou aj dodržia 🙂

Keď sa poohliadneme späť my, máme za sebou úspešný rok. Arboria park je stále vyhľadávaným miestom pre nový domov. Dokončené byty v druhom bytovom dome s názvom Slnečná sú takmer vypredané a z bytov vo výstavbe je predaná už polovica.

Naším predsavzatím do roku 2015 je, aby sa Arboria park stal domovom pre čoraz viac spokojných obyvateľov. Pre splnenie predstáv o vašom vysnívanom bývaní robíme maximum a hrdo môžeme vyhlásiť, že sa nám to darí.

Radi by sme sa poďakovali všetkým našim klientom za prejavenú dôveru. Za trpezlivosť spojenú s prebiehajúcou výstavbou sa chceme poďakovať obyvateľom okolitých bytoviek. Externým partnerom a dodávateľom sme vďační za korektnú spoluprácu a taktiež nás teší aj ústretovosť miestnych inštitúcií a úradov.

Prajeme Vám pokojné a príjemné prežitie vianočných sviatkov a veľa úspechov do nového roku 2015!

Páčil sa vám tento článok?

Zdieľajte ho s priateľmi.

Mám záujem