Príďte na otvorenie Relax Parku

Pri príležitosti otvorenia a odovzdania voľnočasového areálu do užívania nielen rezidentom Arborie, ale všetkým Trnavčanom, sme pre vás v piatok a sobotu 26. a 27. októbra 2018 pripravili športovo-zážitkové podujatie. Programom vás bude sprevádzať Trnavčan a známy tanečník z The Pastels Tony Porucha. Srdečne všetkých pozývame!

Príďte si osobne pozrieť a vyskúšať nové multifunkčné ihrisko, outdoorové vybavenie na cvičenie a posilňovanie či lanové preliezačky v novom areáli. Ten zdieľa zelenú DNA Arborie a zapadá do našej filozofie novej mestskej štvrte s moderným bývaním a dostatkom zelene. Relax Park je zároveň len začiatkom rozsiahlejšej oddychovej zóny, ktorá sa bude tiahnuť od Sibírskej až po Piešťanskú ulicu.

Program, ktorým Vás bude tanečným krokom a vtipom sprevádzať veľký sympaťák a špičkový tanečník Tony Porucha z legendárnych The Pastels začne v piatok o 14.00 h. Na začiatok si každý, kto bude mať záujem bude môcť zacvičiť pod dohľadom skúsených fitness trénerov. O 16:00 h. sa môžete tešiť na futbalovú exhibíciu hráčov zo Spartaku Trnava. Bude sa súťažiť o lístky na ďalší zápas s Podbrezovou v kopoch na bránu na presnosť aj silu, ale aj v umení držania lopty na trase z kužeľov. Rozdávať sa budú určite aj autogramy na podpisových kartách a „Bílí andelé“ prinesú do Relax Parku aj svoj majstrovský pohár.

V sobotu od 10.00 h. bude pokračovať futbalová exhibícia Spartaku. Tí, ktorí sa s futbalistami a víťazným pohárom nestihnú odfotiť v piatok, budú tak môcť urobiť aj v sobotu doobeda. Predvedú sa aj hráči malého futbalu z tímu Atletico Trnava F.C a juniorky zo Spartaku. Opäť nebude chýbať merač sily strely a bude sa súťažiť v presnosti kopu a žonglovaní s futbalovou loptou. Po pravej futbalovej rozcvičke si budete môcť zmerať sily v zápase s juniorským ženským výberom Spartaku.

O 12:00 h. sa v areáli predvedú bejzbalisti z Angels Trnava, ako aj softbalistky a softbalisti z tímu Trnava Panthers. Dozviete sa viac o týchto u nás netradičných športoch a môžete si ich hneď aj vyskúšať. Pripravené bude malé ihrisko, kde budú môcť hrať piati na piatich baseball so zjednodušenými pravidlami. Zároveň si budete môcť pod dohľadom seniorov aj juniorov z oboch tímov vyskúšať nadhadzovacie plachty či odpaľovanie loptičky pálkou zo statívu.

Po nich na hraciu plochu o 14:00 h. nabehnú v plnej impozantnej zbroji americkí futbalisti z Trnava Bulldogs. Zistíte, že vedieť správne hodiť typickou „šiškou“ nie je vôbec jednoduché. Na jednotlivých stanovištiach si budete môcť vyskúšať rôzne tréningové postupy tohto športu a na záver si americký futbal priamo na mieste aj skutočne zahrať. Na záver nabehnú o 16:00 h. úplne nové koše v Relax Parku otestovať vysokí borci aj mladší dorast z basketbalového tímu Slávia Trnava. Budete si môcť pozrieť ukážkový zápas a ich exhibíciu, ale zároveň si aj sami zasúťažiť v hádzaní na kôš.

Budeme radi, ak si vy a vaše deti vyskúšate všetky športy, ktorým fandíte a ktoré vás zaujmú. Po celý čas budú k dispozícii aj fitness tréneri. Tí pre vás každé dve hodiny na vonkajších cvičiacich prvkoch v Relax Parku zostavia komplexný tréning, ale budú k dispozícii na konzultácie k cvičeniu aj priebežne. Kto sa nenájde v žiadnom zo športov, bude sa môcť v rámci sprievodného programu naučiť nové kroky a pohyby počas tanečných workshopov tanečníka a moderátora Tonyho Poruchu.

Pre všetkých bude pripravené aj občerstvenie, takže po športových výkonoch či povzbudzovaní určite nezostane nikto hladný, ani smädný. K dispozícii grátis budú pagáče, čajové pečivo, pivo Sessler, káva od Fefe Café a výborné domáce sirupy od firmy Herbert. Kto bude mať chuť, bude si môcť kúpiť aj chutný hamburger od Chef’s Truck. Priamo na mieste si budete môcť tiež vyskúšať nové zdieľané elektrobicykle Arboria Bike, ktoré budú k dispozícii na testovacie jazdy.

 

Piatok 26. októbra 2018

14:00 - 16:00 | FITNESS: cvičenie s trénermi
16:00 - 18:00 | FUTBAL: exhibícia a súťaže s hráčmi Spartaku Trnava

 

Sobota 27. októbra 2018

10:00 - 12:00 | FUTBAL: súťaže s hráčmi zo Spartaku a Atletica Trnava
12:00 - 14:00 | BASEBALL & SOFTBALL: exhibícia a súťaže s trnavskými Angels a Panthers
14:00 - 16:00 | AMERICKÝ FUTBAL: exhibícia a súťaže s hráčmi Trnava Bulldogs
16:00 - 18:00 | BASKETBAL: exhibícia a súťaže s hráčmi Slávia Trnava
+ TANEC: workshopy Tonyho Poruchu z The Pastels v oba dni
+ FITNESS: cvičenia s trénermi a trénerkami počas celého programu
+ OBČERSTVENIE: káva Fefe Café, pivo Sessler, sirupy Herbert a hamburgery Chef’s Truck

Tešíme sa na čo najviac Trnavčanov aj všetkých zo širokého okolia!

© Copyright 2015 LUCRON DEVELOPMENT a. s.. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×