Aktuality / 11. 10. 2017

SME TU PRE VÁS AJ V SOBOTU

Niet nič lepšieho ako prísť sa presvedčiť o výhodách bývania v Arboria Parku na vlastné oči. Naše predajné miesto, ktoré je situované medzi Arboriou Východná a Slnečná, je odteraz pre vás otvorené nielen počas pracovných dní, ale už aj v sobotu od 9.00 do 14.00 hod. S parkovaním si starosti robiť nemusíte. Pohodlne zaparkujete priamo pred vchodom.

Pre toho, kto uprednostňuje verejnú dopravu, je len niekoľko metrov od Arborie praktická zastávku mestskej autobusovej dopravy s linkami 3,4 a 6. Spoj číslo 14 ma zastávku pri Tescu Galéria vzdialenom od predajného miesta pohodlných 5 minút chôdze. Z centra mesta sa k nám dostanete príjemnou prechádzkou do necelej pol hodinky.

NÁVŠTEVA, KTORÁ STOJÍ ZA TO

Pri dobrej káve alebo čaji sa od našich predajcov Lenky Valentovičovej a Petra Frídela dozviete nielen o najnovších trendoch v bývaní, ale ochotne vám tiež vysvetlia všetky výhody bývania v Arboria Parku. Pozrieť si môžete, ako napreduje výstavba Arborie Zelená a Mesačná, a radi vás prevedieme aj vzorovými bytmi.

Spoločne si môžete prezrieť 3D model domov alebo prelistovať najaktuálnejšie pôdorysy a dozvedieť sa viac o výhodných predpredajových cenách. Naši odborníci vám poradia aj v oblasti financovania a využitia hypotéky prostredníctvom spolupracujúcich renomovaných bankových domov.

Tešíme sa na vás.

Telefón: +421 903 656 650

E-mail: arboria@arboria.sk

Otváracie hodiny predajného miesta v Arboria Parku:

Po – Ut: 10.00 – 18.00

St: 10.00 – 19.00

Št – Pi: 10.00 – 18.00

So: 9.00 – 14.00

Otváracie hodiny showroomu v City Aréne:

Po – Pi: Osobné stretnutie po dohode s predajcom

Páčil sa vám tento článok?

Zdieľajte ho s priateľmi.

Mám záujem