Spokojní obyvatelia

 

Bývanie v Arborii Trnavčanom učarovalo

Stačí krátka návšteva, pohľad zblízka a zistíte akým premysleným projektom je Arboria Park. Stáva sa domovom pre každého, kto chce v Trnave pohodlne a kvalitne bývať. Nie je pritom dôležité či ste mladí a bývate sami, či už tvoríte početnú rodinu alebo si chcete užívať zaslúžený dôchodok. To svoje naj si tu nájde každý.

A preto sme sa opýtali na pocity a dojmy obyvateľov Arboria Parku.

 

 

LUKÁŠA PRESVEDČILO DOBRÉ MENO ARBORIE V TRNAVE

Futbalovým fanúšikom Bílych Andelov nemusíme Lukáša Greššáka predstavovať. Napriek tomu, že obranca FC Spartak je rodákom z Trstenej, svoj život sa rozhodol spečatiť s Trnavou. Spolu s manželkou sa rozhodli pre kúpu bytu v Arboria Parku.

Ako sám vraví, pri rozhodovaní u nich doma zavážilo najmä dobré meno Arborie. O inom bývaní teda ani neuvažovali. Oslovil ich krásny, veľký priestor bytu a moderná architektúra Arboria Parku. Rolu pri rozhodovaní zohrali aj prvé postavené domy na Veternej a Slnečnej ulici, na ktoré sa boli pozrieť. A keďže tam bývajú už aj ich priatelia, ktorí si život v Arborii nemôžu vynachváliť, s manželkou sa zhodli, že byt v Arborii je pre nich aj dobrou investíciou.

Staňte sa jeho susedmi

JIRKA NADCHLA PREDZÁHRADKA A OCEŇUJE NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY

Mladý podnikateľ Jirko Blatný pochádza pôvodne zo Znojma, ale práca ho priviedla do Trnavy, kde je spoluvlastníkom úspešného kaderníckeho salónu Frederic Moreno.

Vybrať si ideálny byt bolo preňho náročné, keďže – ako vraví – nechcel bývať v „králikárni“. Arboria sa tak stala pre neho dokonalým riešením. Pôvodne ešte rozmýšľal o kúpe rodinného domu. Lenže o dom aj o záhradu sa treba starať a pracovné vyťaženie by mu to neumožňovalo. Byt s predzáhradkou sa stal ideálnou alternatívou. Zavážili aj náklady na bývanie, ktoré sú v Arborii oveľa priaznivejšie ako v starých panelákoch, tehlových domoch či v rodinných domoch.

Staňte sa jeho susedmi

BARBORA JE NADŠENÁ SKVELÝMI SUSEDSKÝMI VZŤAHMI

Pre mladú, sympatickú učiteľku tanca Barboru Bažíkovú bola kúpa bytu v Arborii jednoznačným rozhodnutím. Už dnes tam totiž bývajú nielen jej rodičia, ale aj sestry. Chcela mať k nim blízko.

Veľkou výhodou je podľa nej tiež blízkosť nákupného centra a oceňuje skvelé dopravné spojenie všade tam, kam potrebuje. Hlavu si neláme ani s parkovaním, keďže si kúpila aj parkovacie stojisko. Veľmi dôležité sú pre ňu aj susedské vzťahy v Arborii. Spolu s rodinou a s novými susedmi sa teší na spoločné grilovačky a opekačky, ktoré dotvárajú jedinečnú atmosféru v Arborii.

Staňte sa jej susedmi

Benkovskí sa so svojimi chlapcami rozhodne nenudia

Daniel je rešpektovaným veliteľom trnavských hasičov a zároveň známym futbalistom v drese Malženíc. Spolu so Zuzanou, ktorá pracuje v Trnave v Slovenskej sporiteľni, vychovávajú synov Jakuba a Olivera.

Obaja si pochvaľujú vzťahy, ktoré si v Arborii vytvorili s ďalšími mladými rodinami. Spoločne organizujú grilovačky a ich chlapci majú veľa možností vyšantiť sa na čerstvom vzduchu na nových detských ihriskách. A najmä, rodičia dobre vedia, že sa o nich nemusia báť. A keď prší, priestranný byt je skvelým miestom k dobrej zábave.

Staňte sa ich susedmi

Petra si obľúbila susedov a priateľskú atmosféru

Mladá herečka Petra Blesáková pôsobí v Divadle Jána Palárika v Trnave. Pravdepodobne ju poznáte aj ako Nataly z jojkárskeho seriálu Panelák.

Pochválila sa nám, že bývanie v Arboria Parku jej prináša množstvo výhod. Páči sa jej malebné okolie ako aj ľahká dostupnosť do mesta. Po namáhavom dni sa vždy rada vracia domov aj vďaka výbornej atmosfére, ktorú spoluvytvárajú jej susedia.

Staňte sa jej susedmi

Manželia Ján a Františka si bývanie v byte nevedia vynachváliť

Sympatický manželský pár Ján a Františka Novosedlíkoví si užívajú zaslúžený dôchodok. Do Arboria Parku prišli po tom, čo predali svoj rodinný dom.

Rozhodnutie neoľutovali. Majú tu menej starostí a viac času užívať si život. "Do činžiaku by nás už späť nikto nedostal, ale Arboria? To áno! V Arborii sa nám páči snáď všetko. Nielen architektúra, dobre vybavený byt, vlastné garážovanie, ale predsa len ako starší pár aj bezbariérový prístup a skvelé ihriská, na ktorých sa môžeme hrať s našimi vnúčatami," pochvaľujú si.

Staňte sa ich susedmi

Ondreja presvedčila kvalita bývania a blízkosť obchvatu

Športovec Ondrej Puškár pracuje v Bratislave v IBM. Je ale známy najmä ako úspešný bežec za AŠK Slávia Trnava. Vyhráva najmä stredne dlhé trate, ale zúčastňuje sa aj maratónov.

Arboriu vníma, ako premyslený koncept bývania. Podľa jeho slov je vidno podpis renomovanej luxemburskej spoločnosti. Veľký projekt v dobrej lokalite so všetkým potrebným k životu a pritom hneď za rohom. Ondrej využíva samozrejme aj blízkosť obchvatu, ktorý mu ušetrí každý deň množstvo času cestou do práce a nemôže sa dočkať plánovaného parku, v ktorom bude behanie ešte väčším potešením.

Staňte sa jeho susedmi

Prečo si Trnavčania Arboriu obľúbili?

Bývanie v Arboria Parku je prísľubom komfortu, relaxu a zábavy. Dostatočne ďaleko od hluku mesta a zároveň na dosah ku kompletnej občianskej vybavenosti s výborným napojením na centrum aj na obchvat.

DOSTUPNÉ FINANCOVANIE S
0% HYPOTÉKOU
NAJVÝHODNEJŠIE 
BÝVANIE V TRNAVE
IDEÁLNA POLOHA V RÁMCI MESTA
BÝVANIE V PARKU S DETSKÝMI IHRISKAMI
NADŠTANDARDNÉ VYBAVENIE BYTOV

Pridajte sa ku nim aj vy

Príďte sa presvedčiť osobne a vyberte si svoj budúci domov.

Ponuka bytov v Arborii
© Copyright 2015 LUCRON DEVELOPMENT a. s.. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×