Spoločne sme rozsvietili vianočný stromček

Rozžiarené detské oči, koledy, tance aj vinše sprevádzali slávnostné rozsvietenie vianočného stromčeka priamo v Arboria Parku. Na malých aj veľkých návštevníkov, ktorých na posedenie pozvali predajcovia z Arboria Parku, čakalo vo vyhrievanom stane nielen chutné občerstvenie, ale aj tvorivá dielnička.

S pomocou animátorky si deti spolu s rodičmi vlastnoručne vyrábali krásne vianočné ozdoby. Stačil im pritom len farebný papier, farbičky, lepidlo a nožničky. Vznikali tak anjeličkovia, snehové vločky, tí šikovnejší si trúfli aj na Mikulášov.

Celým okolím pritom rozvoniavala domáca kapustnica a dospelí si dopriali aj chutné červené alebo biele varené vínko. Z reproduktorov vyhrávali klasické koledy, ale aj moderné vianočné melódie.

S prichádzajúcim súmrakom pritiahol vianočný stromček nielen miestnych obyvateľov Arborie, ale aj tých budúcich, ktorí už nedočkavo čakajú na svoje nové domovy v zatiaľ rozostavaných domoch Arborie Zelená a Východná.

Priateľské pozdravy, zoznamovanie sa nových susedov, smiech a zábava vytvorili kúzelnú atmosféru, ktorú po zotmení a rozsvietení vianočného stromčeka doplnil detský folklórny súbor Drienka. Malí koledníci a koledníčky si pripravili krátky program, nechýbali samotné koledy, vinše ani tance dopĺňané živou hudbou.

Napriek mrazivému počasiu si príjemný večer v Arborii užívali susedia a ich priatelia až do neskorších večerných hodín. Niekoľko desiatok obyvateľov sa napokon lúčilo so želaním krásnych Vianoc a šťastného nového roka, k čomu sa pridali aj predajcovia z predajného miesta Arboria Parku.      

© Copyright 2015 LUCRON DEVELOPMENT a. s.. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×