Aktuality / 11. 10. 2018

Šport má nový domov v Arborii. Príďte na otvorenie Relax Parku

Pri príležitosti otvorenia a odovzdania toho voľnočasového areálu do užívania nielen rezidentom Arborie, ale všetkým Trnavčanom, sme pre vás v piatok a sobotu 26. a 27. októbra 2018 pripravili športovo-zážitkové podujatie. Programom vás bude sprevádzať Trnavčan a známy tanečník z The Pastels Tony Porucha. Srdečne všetkých pozývame!

Príďte si osobne pozrieť a vyskúšať nové multifunkčné ihrisko, outdoorové vybavenie na cvičenie a posilňovanie či lanové preliezačky v novom areáli. Ten zdieľa zelenú DNA Arborie a zapadá do našej filozofie novej mestskej štvrte s moderným bývaním a dostatkom zelene. Relax Park je zároveň len začiatkom rozsiahlejšej oddychovej zóny, ktorá sa bude tiahnuť od Sibírskej až po Piešťanskú ulicu.

Program, ktorým Vás bude tanečným krokom a vtipom sprevádzať veľký sympaťák a špičkový tanečník Tony Porucha z legendárnych The Pastels začne v piatok o 14.00 h. Tešiť sa môžete na futbalovú exhibíciu hráčov zo Spartaku Trnava. Rozdávať sa budú určite aj podpisy. Ešte predtým si však zacvičia mamičky s deťmi pod dohľadom skúsených fitness trénerov.

V sobotu od 10.00 h. sa okrem futbalistov v areáli predvedú aj softbalisti a bejzbalisti z Angels Trnava. Dozviete sa viac o tomto u nás netradičnom športe a môžete si vyskúšať, ako sa hrá. Po nich na hraciu plochu nabehnú v plnej impozantnej zbroji americkí futbalisti z Trnava Bulldogs. Zistíte, že vedieť správne hodiť typickou „šiškou“ nie je vôbec jednoduché. Na záver nabehnú úplne nové koše v Relax Parku otestovať vysokí borci z domáceho basketbalového tímu Slávia Trnava.

Všetci, čo prídu, nezostanú, samozrejme, len v úlohe pasívnych divákov. Všetky športy si budete môcť vyskúšať vy aj vaše deti. Po celý čas budú k dispozícii aj fitness tréneri a príjemný sprievodný program. Pre všetkých bude pripravené aj občerstvenie, takže po športových výkonoch či povzbudzovaní určite nezostane nikto hladný, ani smädný. Priamo na mieste si budete môcť tiež vyskúšať nové zdieľané elektrobicykle Arboria Bike, ktoré budú k dispozícii na testovacie jazdy.

Tešíme sa na čo najviac Trnavčanov aj všetkých zo širokého okolia!

Páčil sa vám tento článok?

Zdieľajte ho s priateľmi.

Mám záujem