Štandard
bytov v Arborii

Vysoký štandard bývania

V Arboria Parku nekúpite holobyt. Prečo? Pretože veríme, že si zaslúžite dostať viac. A pretože kvalitné vybavenie robí z vášho bytu lepšie miesto pre život. Už v cene bytu preto dostanete špičkové vybavenie od renomovaných dodávateľov. Vďaka nemu ušetríte náklady na rekonštrukciu či nákup a získate všetky výhody dobrého nového zariadenia.

 

Špičkové produkty

Protipožiarne bezpečnostné vstupné dvere

Užívajte si v Arborii pocit bezpečia. Ten vám poskytnú bezpečnostné protipožiarne dvere a zárubne testované v akreditovaných skúšobniach. Navyše, v prípade zabuchnutia máte k dispozícii NONSTOP linku.

Dizajnové interiérové dvere

Interiérové dvere majú zásadný význam pre dotvorenie vnútorného prostredia každého bytu. Množstvo moderných dekorov a farebných vyhotovení je zárukou uspokojenia individuálnych potrieb každého klienta. Sú ľahké na údržbu a odolné proti oderu či poliatiu kvapalinami. Navyše, vďaka kvalitnému materiálu dverí a zárubní dobre vyzerajú.

Vysokokvalitné plastové okná

Vo vašom novom byte nájdete aj kvalitné okná, ktoré sú praktické na manipuláciu a jednoduché na údržbu. Navyše, vďaka izolačným dvojsklám zlepšujú zateplenie bytu a bránia roseniu okien.

Veľkoformátové podlahy

Podlahy prvotriednej kvality a dizajnu. Lamely šírky až 192 mm a presné spájanie drážky zdôrazňujú dizajn dekorov a kvalitu vyhotovenia podlahy. A čo je najlepšie, vzhľad podlahy si môžete vybrať sami.

Dlažba a obklady

Nadčasový dizajn a vzhľad prírodných materiálov. Dlažba a obklady podľa návrhov top dizajnového štúdia dodajú vašej kúpeľni pocit svetovej klasiky.

Kúpeľňová sanita

Kvalita a moderný dizajn. To sú vlastnosti vybavenia kúpeľní v projekte ARBORIA PARK.

Dizajnové batérie

Pocit komfortu môžete zažiť aj v kúpeľni. Ten vám prinesú dizajnové kúpeľňové batérie. Okrem svetoznámeho dizajnu ich charakterizuje funkčnosť a dlhotrvajúca kvalita.

Moderné výťahy

Rýchlo, ticho a komfortne vás výťah vyvezie až k dverám bytu. Výťahy v Arboria parku sú synonymom nielen kvality a dizajnu, ale aj vysokej bezpečnosti.

Garancia developera

Vyhradzujeme si právo na zmenu vybavenia bytu a zároveň vám garantujeme, že v prípade výmeny ktorejkoľvek časti vybavenia vám ho nahradíme výrobkom porovnateľnej kvality.

Ďalšie výhody, ktoré získate bývaním v Arboria parku

-20%

Zľava 20 % na jedálenský nábytok a kuchyne SYKORA a Camelot, ako aj na kúpeľňové doplnky v štúdiu DOMOSS.

-20%

Zľava 20 % na vstavané skrine v predajniach ZAMA interiér.

 
-15%

Zľava 15 % na elektroinštalačný materiál, svietidlá a náradie v predajniach KOPÚN ELEKTRO.

 
-15%

Zľava 15% na všetky svietidlá zakúpené v predajni Eglo Slovensko.

 
%

Zľava 40 % na plánované kuchyne Nolte küchen a 10 % na kuchyne BLOGG. K tomu doprava a montáž za 1 €. 20 % zľava na bytové doplnky a 10 % zľava na nákup nábytku. To všetko v KIKA.

%

Individuálne zľavy na celý sortiment v e-shope HEJ.SK. Na vyžiadanie vám poskytneme kontaktnú e-mailovú adresu, kde vám k nákupu vypracujú konkrétnu cenovú ponuku.

 
%

Naviac zľava 5% k zľave, ktorá je aktuálne ponúkaná v predajniach Phase sedačky. Viac informácií o zľavách získate na http://sedackyphase.sk/prebiehajuca-akcia/

Dohodnite
si obhliadku

Ďakujeme vám

Ďakujeme Vám za váš záujem. Čoskoro vás budeme kontaktovať.

Príďte sa presvedčiť osobne. Vyplňte formulár a zvoľte si preferovaný dátum a čas stretnutia. Náš predajca vás bude následne kontaktovať s potvrdením termínu.

Odoslaním formuláru alebo zaslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.

© Copyright 2015 LUCRON DEVELOPMENT a. s.. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×