Dizajnová kuchynská linka v cene bytu

Rozhodnite sa pre bývanie v Arborii a získajte dizajnovú kuchyňu v cene bytu.

Zistiť viac

Štandard

Štandard bytov
v Arborii

Pre Arboriu nie je dôležitý len atraktívny verejný priestor. Dávame si záležať aj na kvalitnom štandarde bytov.

Kvalitné vybavenie robí z vášho bytu lepšie miesto pre život. Už v cene bytu preto dostanete špičkové vybavenie od renomovaných dodávateľov. Vďaka nemu ušetríte náklady na rekonštrukciu či dodatočné nákupy a získate všetky výhody kvalitného nového zariadenia.

Protipožiarne vstupné dvere

V Arborii máte pocit bezpečia. Ten vám poskytnú bezpečnostné protipožiarne dvere a zárubne testované v akreditovaných skúšobniach.

Dizajnové interiérové dvere

Interiérové dvere majú zásadný význam pre dotvorenie vnútorného prostredia každého bytu. Množstvo moderných dekorov a farebných vyhotovení je zárukou uspokojenia individuálnych potrieb každého klienta. Sú ľahké na údržbu a odolné proti oderu či poliatiu kvapalinami. Navyše, vďaka kvalitnému materiálu dverí a zárubní dobre vyzerajú.

Vysokokvalitné okná

Vo vašom novom byte nájdete aj kvalitné okná, ktoré sú praktické na manipuláciu a jednoduché na údržbu. Navyše, vďaka izolačným trojsklám zlepšujú zateplenie bytu a bránia roseniu okien.

Veľkoformátové podlahy

Podlahy prvotriednej kvality a dizajnu. Lamely a presné spájanie drážky zdôrazňujú dizajn dekorov a kvalitu vyhotovenia podlahy. A čo je najlepšie, vzhľad podlahy si môžete vybrať sami.

Dlažba a obklady

Nadčasový dizajn a vzhľad prírodných materiálov. Dlažba a obklady podľa návrhov top dizajnového štúdia dodajú vašej kúpeľni pocit svetovej klasiky.

Kúpeľňová sanita

Kvalita a moderný dizajn. To sú vlastnosti vybavenia kúpeľní v projekte Arboria.

Dizajnové batérie

Pocit komfortu môžete zažiť aj v kúpeľni. Ten vám prinesú dizajnové kúpeľňové batérie. Okrem svetoznámeho dizajnu ich charakterizuje funkčnosť a dlhotrvajúca kvalita.

Moderné výťahy

Rýchlo, ticho a komfortne vás výťah vyvezie až k dverám bytu. Výťahy v Arborii sú synonymom nielen kvality a dizajnu, ale aj vysokej bezpečnosti.

Garancia developera

Vyhradzujeme si právo na zmenu vybavenia bytu a zároveň vám garantujeme, že v prípade výmeny ktorejkoľvek časti vybavenia vám ho nahradíme výrobkom porovnateľnej kvality.

Ďalšie výhody, ktoré získate bývaním v Arborii

Zľava 40 % na plánované kuchyne Nolte küchen a 10 % na kuchyne BLOGG. K tomu doprava a montáž za 1 €. 20 % zľava na bytové doplnky a 10 % zľava na nákup nábytku. To všetko v KIKA.

-40 %

Zľava 20 % na vstavané skrine v predajniach ZAMA interiér.

-20 %

Zľava 15 % na elektroinštalačný materiál, svietidlá a náradie v predajniach KOPÚN ELEKTRO.

-15 %

Zľava 20 % na jedálenský nábytok a kuchyne SYKORA a Camelot, ako aj na kúpeľňové doplnky v štúdiu DOMOSS.

-20 %

Individuálne zľavy na celý sortiment v e-shope HEJ.SK. Na vyžiadanie vám poskytneme kontaktnú e-mailovú adresu, kde vám k nákupu vypracujú konkrétnu cenovú ponuku.

%

Naviac zľava 5 % k zľave, ktorá je aktuálne ponúkaná v predajniach Phase sedačky. Viac informácií o zľavách získate na

%

Zľava 15 % na všetky svietidlá zakúpené v predajni Eglo Slovensko.

-15 %

Dohodnite si stretnutie

Príďte sa presvedčiť osobne. Vyplňte formulár a zvoľte si preferovaný dátum a čas stretnutia. Náš predajca vás bude následne kontaktovať s potvrdením termínu.

Odoslaním tohto formulára dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov pre potreby spoločnosti. Tieto údaje nebudú poskytnuté žiadnym tretím osobám.