Aktuality / 12. 12. 2017

VIANOCE V ARBORII OPÄŤ SPOJILI SUSEDOV

Detský smiech, rozžiarené očká, koledy, tance a vinše. Arboria zažila vianočný večierok spokojných susedov, ktorí už vychutnávajú život v najkrajšej štvrti v Trnave. Na malých aj veľkých návštevníkov čakalo slávnostné rozsvietenie vianočného stromčeka a vo vyhrievanom stane sa všetci mohli pohostiť chutným občerstvením.

Za pomoci animátorky si deti spolu s rodičmi vlastnoručne vyrábali krásne vianočné ozdoby. Stačil im pritom len farebný papier, farbičky, lepidlo a nožničky. Vznikali tak anjeličkovia, snehové vločky, tí šikovnejší si trúfli aj na Mikulášov.

Tak ako vlani aj tento rok celým okolím rozvoniavala domáca kapustnica a dospelí si dopriali tiež chutné červené alebo biele varené vínko. Z reproduktorov vyhrávali koledy, ale aj moderné vianočné melódie.

Arboria je ozajstné komunitné bývanie s dobrými susedmi. Srdečne sa spolu rozprávali a vítali nových „Arboriákov“, ktorí sa prisťahovali len prednedávnom, prípadne ich čaká sťahovanie už na budúci rok. Smiech a zábava vytvorili čarovnú atmosféru, ktorú po zotmení a rozsvietení vianočného stromčeka doplnil detský folklórny súbor Trnavček. Malí koledníci a koledníčky si pripravili krátky program, nechýbali samotné koledy, vinše ani tance dopĺňané krásnou hudbou.

Napriek upršanému počasiu si príjemný večer v Arborii všetci užili až do neskorších večerných hodín. Niekoľko desiatok obyvateľov sa napokon lúčilo so želaním krásnych Vianoc a šťastného nového roka, k čomu sa pridali aj predajcovia z predajného miesta Arboria Parku.

Páčil sa vám tento článok?

Zdieľajte ho s priateľmi.

Mám záujem