Aktuality / 08. 08. 2016

ZAČÍNAME STAVAŤ ARBORIU ZELENÁ!

Budovanie Arboria Parku práve v týchto dňoch prechádza do dôležitej fázy. Dali sme zelenú výstavbe nášho štvrtého bytového domu.

Prečo považujeme výstavbu Arborie Zelená za výnimočný medzník? Nie je to len pre výnimočnú ponuku bytov, ktorých ceny vás príjemne prekvapia, a vďaka ktorým budete mať k bývaniu v Arborii ešte bližšie.

Máme radosť z toho, že štvrtým domom v Arborii sa z Arboria Parku stáva skutočná štvrť. Nebudú to len štýlové moderné bytovky stojace vedľa seba. Arboria vyrastá do plnohodnotnej ucelenej mestskej štvrte vytvárajúcej samostatný urbánny priestor. Je obytnou zónou 21. storočia s ponukou všetkého, čo patrí k dobrému bývaniu.

Samotná Arboria Zelená pritom ponúka všetko dobré, na čo sú Trnavčania zvyknutí z predchádzajúcich bytových domov Arborie. Čo je najlepšie, predaj bytov Zelenej prebieha momentálne za mimoriadne zvýhodnených podmienok. Nenechajte si ujsť predpredajové ceny, ponuka je časovo obmedzená.

Okrem skvelých cien sa môžete tešiť na pestrú ponuku bytov nadštandardnej kvality, z ktorých si skutočne dokáže vybrať každý.

Budúci obyvatelia navyše odteraz budú môcť sledovať priebeh výstavby svojho nastávajúceho domova. Pravidelné novinky budeme priebežne prinášať na našej stránke. Alebo sa zastavte v našom predajnom mieste v Arboria Parku a pozrite si vyrastajúcu Arboriu Zelená osobne.

Výstavba 6-podlažnej Zelenej prebehne v dvoch fázach. Najskôr vybudujeme časť s vchodmi B + C so 123 bytmi, kolaudovať plánujeme na jar 2018. S výstabou len o čosi menšej časti s vchodom A budeme pokračovať začiatkom roka 2017 a dokončíme ju počas leta 2018.

Páčil sa vám tento článok?

Zdieľajte ho s priateľmi.

Mám záujem