Zelená Zelenej! Nové vzorové byty na DOD

V Arborii máme pre vás množstvo noviniek! Nepremeškajte dni otvorených dverí a príďte si obzrieť naše nové vzorové byty v Arborii Zelená, ktoré pre vás pripravil tím našich skvelých bytových dizajnérov. A to nie je všetko. Viete, že Arboriu čakajú veľké zmeny? Príďte sa presvedčiť a dozviete sa viac. 

 

Z Arborie sa postupne stáva plnohodnotná mestská časť Trnavy. Počas dní otvorených dverí od štvrtka 10. mája až do soboty 12. mája vám predstavíme novú etapu výstavby v Arborii. Dozviete sa množstvo noviniek nielen o samotnom bývaní v Arborii, ale naši predajcovia vám radi odpovedia aj na otázky ohľadom financovania nového bývania.   

To však nie je všetko. Zoberieme vás do takmer dokončeného domu Arboria Zelená, kde si budete môcť obzrieť úplne nové vzorové byty. Môžete sa inšpirovať interiérom z dielne našich bytových architektov. Na vlastné oči sa môžete tiež presvedčiť, ako úspešne napreduje výstavba bytového domu Arboria Mesačná.

10. – 12. MÁJA, ARBORIA PARK

  • Štvrtok 15.00 – 19.00
  • Piatok 10.00 – 19.00
  • Sobota 10.00 – 18.00

Nezabudli sme ani na vaše ratolesti. Počas obhliadky ich môžete pokojne zveriť do rúk našim animátorkám, ktoré pre ne tradične pripravili zaujímavý a zábavný program. Pre všetkých sme nachystali aj chutné občerstvenie, pri ktorom si môžete spoločne oddýchnuť a zoznámiť sa so spokojnými susedmi z Arborie. Oni vám isto s radosťou porozprávajú o bytoch, skvelých susedských vzťahoch a o ozajstnom komunitnom bývaní u nás.

Dni otvorených dverí v Arborii sú aj na Facebooku. Viac informácií sa dozviete po kliknutí na odkaz.

© Copyright 2015 LUCRON DEVELOPMENT a. s.. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×